AVANTGARDE LASHES S.R.L.

AVANTGARDE LASHES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41492776, Nr. Reg. Com. J40/10384/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 7 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CETATEA VECHE, NR.2, CAMERA 2, PARTER, BL.40, SC.2, AP.23, cod poștal 041022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AVANTGARDE LASHES S.R.L.
CUI
41492776
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10384/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CETATEA VECHE, NR.2, CAMERA 2, PARTER, BL.40, SC.2, AP.23
Cod poștal
041022
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, AVANTGARDE LASHES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 219 lei, o pierdere netă de 573 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−30 mii−20 mii−10 mii010 mii20 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 252 lei2020 · Cifra de afaceri: 12.432 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.731 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.346 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.014 lei2024 · Cifra de afaceri: 719 lei2025 · Cifra de afaceri: 219 lei2019 · Profit net: −5.204 lei2020 · Profit net: −30.694 lei2021 · Profit net: −13.854 lei2022 · Profit net: −3.787 lei2023 · Profit net: −792 lei2024 · Profit net: −923 lei2025 · Profit net: −573 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 252 lei20192020: 12.432 lei12 mii20202021: 7.731 lei20212022: 2.346 lei20222023: 1.014 lei20232024: 719 lei20242025: 219 lei2192025
Profit net lei
2019: −5.204 lei20192020: −30.694 lei−31 mii20202021: −13.854 lei20212022: −3.787 lei20222023: −792 lei20232024: −923 lei20242025: −573 lei−5732025
Indicatori financiari pe ani pentru AVANTGARDE LASHES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 219 lei în scădere față de 2024 −573 lei în creștere față de 2024 66.112 lei în scădere față de 2024 — 10.485 lei −55.627 lei —
2024 719 lei în scădere față de 2023 −923 lei în scădere față de 2023 67.564 lei în creștere față de 2023 — 12.510 lei −55.054 lei —
2023 1.014 lei în scădere față de 2022 −792 lei în creștere față de 2022 67.356 lei în creștere față de 2022 — 13.225 lei −54.131 lei —
2022 2.346 lei în scădere față de 2021 −3.787 lei în creștere față de 2021 67.291 lei în creștere față de 2021 — 13.952 lei −53.339 lei 1
2021 7.731 lei în scădere față de 2020 −13.854 lei în creștere față de 2020 65.226 lei în creștere față de 2020 — 15.674 lei −49.552 lei 1
2020 12.432 lei în creștere față de 2019 −30.694 lei în scădere față de 2019 60.532 lei în creștere față de 2019 714 lei 24.120 lei −35.698 lei 1
2019 252 lei −5.204 lei 50.263 lei 335 lei 44.924 lei −5.004 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare