AVANTI MONTESSORI S.R.L.

AVANTI MONTESSORI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41175840, Nr. Reg. Com. J2019001049044. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8891 - Activitati de ingrijire zilnica pentru copii. Societatea a fost înființată la data de 27 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT BARAŢI COM. MĂRGINENI, PRL. ARCADIE ŞEPTILICI, NR.11. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AVANTI MONTESSORI S.R.L.
CUI
41175840
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001049044
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 mai 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT BARAŢI COM. MĂRGINENI, PRL. ARCADIE ŞEPTILICI, NR.11
Cod CAEN
8891
Domeniu de activitate
Activitati de ingrijire zilnica pentru copii

Situații financiare

În 2025, AVANTI MONTESSORI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 280.870 lei, o pierdere netă de 191.565 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 39.040 lei2020 · Cifra de afaceri: 94.337 lei2021 · Cifra de afaceri: 286.939 lei2022 · Cifra de afaceri: 286.857 lei2023 · Cifra de afaceri: 382.266 lei2024 · Cifra de afaceri: 527.772 lei2025 · Cifra de afaceri: 280.870 lei2019 · Profit net: −95.177 lei2020 · Profit net: −122.132 lei2021 · Profit net: −115.636 lei2022 · Profit net: −198.288 lei2023 · Profit net: −133.854 lei2024 · Profit net: −50.186 lei2025 · Profit net: −191.565 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 39.040 lei20192020: 94.337 lei20202021: 286.939 lei20212022: 286.857 lei20222023: 382.266 lei20232024: 527.772 lei528 mii20242025: 280.870 lei281 mii2025
Profit net lei
2019: −95.177 lei20192020: −122.132 lei20202021: −115.636 lei20212022: −198.288 lei−198 mii20222023: −133.854 lei20232024: −50.186 lei20242025: −191.565 lei−192 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AVANTI MONTESSORI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 280.870 lei în scădere față de 2024 −191.565 lei în scădere față de 2024 926.224 lei în creștere față de 2024 — 16.778 lei −909.446 lei 5 în scădere față de 2024
2024 527.772 lei în creștere față de 2023 −50.186 lei în creștere față de 2023 736.737 lei în creștere față de 2023 — 18.724 lei −718.013 lei 8 în creștere față de 2023
2023 382.266 lei în creștere față de 2022 −133.854 lei în creștere față de 2022 689.756 lei în creștere față de 2022 4.846 lei 17.082 lei −667.828 lei 7
2022 286.857 lei în scădere față de 2021 −198.288 lei în scădere față de 2021 559.553 lei în creștere față de 2021 19.911 lei 10.712 lei −533.974 lei 7
2021 286.939 lei în creștere față de 2020 −115.636 lei în creștere față de 2020 373.369 lei în creștere față de 2020 36.903 lei 13.250 lei −334.986 lei 7 în creștere față de 2020
2020 94.337 lei în creștere față de 2019 −122.132 lei în scădere față de 2019 258.205 lei în creștere față de 2019 46.612 lei 10.738 lei −219.350 lei 4 în creștere față de 2019
2019 39.040 lei −95.177 lei 141.651 lei 58.650 lei 48.618 lei −94.977 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare