AVARA GROUP S.R.L.

AVARA GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 45006623, Nr. Reg. Com. J2021017088407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 5 octombrie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR PRINCIPATELE UNITE, NR.38-40, PARTER, BL.18, AP.3 (R2), cod poștal 040165. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AVARA GROUP S.R.L.
CUI
45006623
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021017088407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 octombrie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR PRINCIPATELE UNITE, NR.38-40, PARTER, BL.18, AP.3 (R2)
Cod poștal
040165
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, AVARA GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.089.463 lei, o pierdere netă de 66.896 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 187.602 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.332.090 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.572.158 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.200.271 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.089.463 lei2021 · Profit net: 52.846 lei2022 · Profit net: 286.593 lei2023 · Profit net: 231.162 lei2024 · Profit net: 68.209 lei2025 · Profit net: −66.896 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 187.602 lei20212022: 1.332.090 lei20222023: 1.572.158 lei1,6 mil.20232024: 1.200.271 lei20242025: 1.089.463 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2021: 52.846 lei20212022: 286.593 lei287 mii20222023: 231.162 lei20232024: 68.209 lei20242025: −66.896 lei−67 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AVARA GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.089.463 lei în scădere față de 2024 −66.896 lei în scădere față de 2024 396.396 lei în creștere față de 2024 27.757 lei 151.621 lei −66.656 lei 7 în creștere față de 2024
2024 1.200.271 lei în scădere față de 2023 68.209 lei în scădere față de 2023 293.285 lei în creștere față de 2023 16.745 lei 155.633 lei 68.449 lei 4 în creștere față de 2023
2023 1.572.158 lei în creștere față de 2022 231.162 lei în scădere față de 2022 80.342 lei în scădere față de 2022 — 306.615 lei 231.402 lei 3 în creștere față de 2022
2022 1.332.090 lei în creștere față de 2021 286.593 lei în creștere față de 2021 100.516 lei în creștere față de 2021 — 407.720 lei 311.639 lei 2
2021 187.602 lei 52.846 lei 70.320 lei — 123.366 lei 53.046 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare