AVIVI CNC SOLUTIONS S.R.L.

Inactivă fiscal din 29 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

AVIVI CNC SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41543659, Nr. Reg. Com. J30/926/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MARSILIA, NR.49, cod poștal 440061. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 29 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AVIVI CNC SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41543659
Stare
Inactivă fiscal din 29 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J30/926/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MARSILIA, NR.49
Cod poștal
440061
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2023, AVIVI CNC SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 212.824 lei, un profit net de 35.071 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 31.591 lei2020 · Cifra de afaceri: 86.284 lei2021 · Cifra de afaceri: 137.914 lei2022 · Cifra de afaceri: 303.629 lei2023 · Cifra de afaceri: 212.824 lei2019 · Profit net: 13.985 lei2020 · Profit net: 39.957 lei2021 · Profit net: −17.900 lei2022 · Profit net: 113.531 lei2023 · Profit net: 35.071 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 31.591 lei20192020: 86.284 lei20202021: 137.914 lei20212022: 303.629 lei304 mii20222023: 212.824 lei213 mii2023
Profit net lei
2019: 13.985 lei20192020: 39.957 lei20202021: −17.900 lei−18 mii20212022: 113.531 lei114 mii20222023: 35.071 lei35 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru AVIVI CNC SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 212.824 lei în scădere față de 2022 35.071 lei în scădere față de 2022 41.605 lei în scădere față de 2022 — 127.408 lei 85.803 lei 1
2022 303.629 lei în creștere față de 2021 113.531 lei în creștere față de 2021 202.570 lei în creștere față de 2021 3.333 lei 313.008 lei 113.771 lei 1
2021 137.914 lei în creștere față de 2020 −17.900 lei în scădere față de 2020 95.882 lei în creștere față de 2020 6.969 lei 125.155 lei 36.242 lei —
2020 86.284 lei în creștere față de 2019 39.957 lei în creștere față de 2019 2.153 lei în creștere față de 2019 — 56.295 lei 54.142 lei —
2019 31.591 lei 13.985 lei 1.422 lei 200 lei 15.407 lei 14.185 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare