AVO PRIM-TOP CONSTRUCT S.R.L.

AVO PRIM-TOP CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41650817, Nr. Reg. Com. J2019003221138. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 17 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. BRADULUI, NR.18, CAMERA 2, cod poștal 905700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AVO PRIM-TOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41650817
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003221138
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 septembrie 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. BRADULUI, NR.18, CAMERA 2
Cod poștal
905700
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, AVO PRIM-TOP CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 709.599 lei, o pierdere netă de 291.299 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 21.668 lei2021 · Cifra de afaceri: 242.278 lei2022 · Cifra de afaceri: 584.733 lei2023 · Cifra de afaceri: 907.450 lei2024 · Cifra de afaceri: 709.599 lei2019 · Profit net: −988 lei2020 · Profit net: 7.123 lei2021 · Profit net: −36.353 lei2022 · Profit net: 331.957 lei2023 · Profit net: 142.155 lei2024 · Profit net: −291.299 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 21.668 lei20202021: 242.278 lei20212022: 584.733 lei20222023: 907.450 lei907 mii20232024: 709.599 lei710 mii2024
Profit net lei
2019: −988 lei20192020: 7.123 lei20202021: −36.353 lei20212022: 331.957 lei332 mii20222023: 142.155 lei20232024: −291.299 lei−291 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru AVO PRIM-TOP CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 709.599 lei în scădere față de 2023 −291.299 lei în scădere față de 2023 6.092.815 lei în creștere față de 2023 2.723.269 lei 3.542.141 lei 172.595 lei 1 în scădere față de 2023
2023 907.450 lei în creștere față de 2022 142.155 lei în scădere față de 2022 3.839.154 lei în creștere față de 2022 1.012.547 lei 3.290.501 lei 463.894 lei 2
2022 584.733 lei în creștere față de 2021 331.957 lei în creștere față de 2021 1.856.146 lei în creștere față de 2021 1.012.547 lei 1.165.338 lei 321.739 lei 2 în creștere față de 2021
2021 242.278 lei în creștere față de 2020 −36.353 lei în scădere față de 2020 156.034 lei în creștere față de 2020 — 145.816 lei −10.218 lei 1
2020 21.668 lei 7.123 lei în creștere față de 2019 110.493 lei în scădere față de 2019 — 136.628 lei 26.135 lei —
2019 — −988 lei 131.589 lei — 150.601 lei 19.012 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare