AYAT RAHMAN INVEST S.R.L.

Inactivă fiscal din 15 ianuarie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

AYAT RAHMAN INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41976741, Nr. Reg. Com. J40/16514/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 3 decembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ELENA, NR.4, BL.OD7B, SC.1, ET.7, AP.32. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 15 ianuarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AYAT RAHMAN INVEST S.R.L.
CUI
41976741
Stare
Inactivă fiscal din 15 ianuarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/16514/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 decembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ELENA, NR.4, BL.OD7B, SC.1, ET.7, AP.32
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2023, AYAT RAHMAN INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 136.396 lei, o pierdere netă de 116.956 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 108.076 lei2021 · Cifra de afaceri: 251.320 lei2022 · Cifra de afaceri: 270.164 lei2023 · Cifra de afaceri: 136.396 lei2019 · Profit net: −100 lei2020 · Profit net: 54.538 lei2021 · Profit net: 117.812 lei2022 · Profit net: 103.708 lei2023 · Profit net: −116.956 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 108.076 lei20202021: 251.320 lei20212022: 270.164 lei270 mii20222023: 136.396 lei136 mii2023
Profit net lei
2019: −100 lei20192020: 54.538 lei20202021: 117.812 lei118 mii20212022: 103.708 lei20222023: −116.956 lei−117 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru AYAT RAHMAN INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 136.396 lei în scădere față de 2022 −116.956 lei în scădere față de 2022 79.674 lei în creștere față de 2022 — 227.891 lei 148.217 lei 2
2022 270.164 lei în creștere față de 2021 103.708 lei în scădere față de 2021 46.547 lei în creștere față de 2021 — 322.706 lei 276.159 lei 2 în creștere față de 2021
2021 251.320 lei în creștere față de 2020 117.812 lei în creștere față de 2020 15.910 lei în creștere față de 2020 — 188.360 lei 172.450 lei 1
2020 108.076 lei 54.538 lei în creștere față de 2019 7.138 lei în creștere față de 2019 — 61.776 lei 54.638 lei 1
2019 — −100 lei 1.000 lei 482 lei 618 lei 100 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare