B.C.P. CONSERVATION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 22555657, Nr. Reg. Com. J2007002745089. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 12 octombrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT ŞINCA NOUĂ COM. ŞINCA NOUĂ, , NR.67B, AP.CAM.2, cod poștal 507210. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 9 martie 2016. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- B.C.P. CONSERVATION SRL
- CUI
- 22555657
- Stare
- Inactivă fiscal din 9 martie 2016
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007002745089
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 12 octombrie 2007
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, SAT ŞINCA NOUĂ COM. ŞINCA NOUĂ, , NR.67B, AP.CAM.2
- Cod poștal
- 507210
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 8299
- Domeniu de activitate
- Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.
Situații financiare
În 2025, B.C.P. CONSERVATION SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 7.288 lei | 120 lei | 473.037 lei | 465.869 lei | — |
| 2024 | — | −59 lei în scădere față de 2023 | 7.288 lei | 120 lei | 473.037 lei | 465.869 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 7.288 lei în scădere față de 2022 | 120 lei | 473.096 lei | 465.928 lei | — |
| 2022 | — | 1.820 lei în creștere față de 2021 | 7.303 lei în creștere față de 2021 | 120 lei | 473.111 lei | 465.928 lei | — |
| 2021 | — | −93 lei în creștere față de 2019 | 6.890 lei | 120 lei | 470.878 lei | 464.108 lei | — |
| 2019 | — | −183 lei în creștere față de 2018 | 6.890 lei în creștere față de 2018 | 120 lei | 470.971 lei | 464.201 lei | — |
| 2018 | — | −366 lei în creștere față de 2017 | 6.664 lei în creștere față de 2017 | 120 lei | 470.928 lei | 464.384 lei | — |
| 2017 | — | −873 lei în creștere față de 2016 | 6.390 lei în creștere față de 2016 | 120 lei | 471.021 lei | 464.751 lei | — |
| 2016 | — | −3.815 lei | 5.391 lei | 120 lei | 470.894 lei | 465.623 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
