B & S PERFECT MANAGEMENT SRL

B & S PERFECT MANAGEMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18851093, Nr. Reg. Com. J2006011465403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR INTRAREA ANIVERSARII, NR.39/A, ET.3, AP.34. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
B & S PERFECT MANAGEMENT SRL
CUI
18851093
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006011465403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2006
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR INTRAREA ANIVERSARII, NR.39/A, ET.3, AP.34
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, B & S PERFECT MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.936.513 lei, un profit net de 2.022.242 lei și un număr mediu de 19 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 411.684 lei2017 · Cifra de afaceri: 427.290 lei2018 · Cifra de afaceri: 415.588 lei2019 · Cifra de afaceri: 771.918 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.539.378 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.815.120 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.302.657 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.473.043 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.677.351 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.936.513 lei2016 · Profit net: 41.467 lei2017 · Profit net: 52.527 lei2018 · Profit net: 43.397 lei2019 · Profit net: 286.407 lei2020 · Profit net: 697.029 lei2021 · Profit net: 969.594 lei2022 · Profit net: 943.700 lei2023 · Profit net: 1.262.316 lei2024 · Profit net: 1.512.302 lei2025 · Profit net: 2.022.242 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 411.684 lei'162017: 427.290 lei'172018: 415.588 lei'182019: 771.918 lei'192020: 1.539.378 lei'202021: 1.815.120 lei'212022: 2.302.657 lei'222023: 2.473.043 lei'232024: 2.677.351 lei'242025: 3.936.513 lei3,9 mil.'25
Profit net lei
2016: 41.467 lei'162017: 52.527 lei'172018: 43.397 lei'182019: 286.407 lei'192020: 697.029 lei'202021: 969.594 lei'212022: 943.700 lei'222023: 1.262.316 lei'232024: 1.512.302 lei'242025: 2.022.242 lei2,0 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru B & S PERFECT MANAGEMENT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.936.513 lei în creștere față de 2024 2.022.242 lei în creștere față de 2024 662.266 lei în creștere față de 2024 97.531 lei 2.588.688 lei 2.023.953 lei 19 în creștere față de 2024
2024 2.677.351 lei în creștere față de 2023 1.512.302 lei în creștere față de 2023 479.689 lei în creștere față de 2023 126.864 lei 1.877.823 lei 1.524.998 lei 18 în scădere față de 2023
2023 2.473.043 lei în creștere față de 2022 1.262.316 lei în creștere față de 2022 372.315 lei în creștere față de 2022 84.851 lei 1.562.476 lei 1.275.012 lei 26 în scădere față de 2022
2022 2.302.657 lei în creștere față de 2021 943.700 lei în scădere față de 2021 263.641 lei în creștere față de 2021 142.109 lei 1.092.517 lei 970.985 lei 34 în creștere față de 2021
2021 1.815.120 lei în creștere față de 2020 969.594 lei în creștere față de 2020 202.065 lei în creștere față de 2020 158.231 lei 1.028.312 lei 984.478 lei 19
2020 1.539.378 lei în creștere față de 2019 697.029 lei în creștere față de 2019 81.758 lei în creștere față de 2019 118.245 lei 713.586 lei 750.073 lei 19 în creștere față de 2019
2019 771.918 lei în creștere față de 2018 286.407 lei în creștere față de 2018 70.608 lei în creștere față de 2018 62.977 lei 370.767 lei 363.136 lei 12
2018 415.588 lei în scădere față de 2017 43.397 lei în scădere față de 2017 51.625 lei în creștere față de 2017 28.600 lei 99.754 lei 76.729 lei 12 în scădere față de 2017
2017 427.290 lei în creștere față de 2016 52.527 lei în creștere față de 2016 51.432 lei în scădere față de 2016 36.820 lei 47.369 lei 33.332 lei 20 în creștere față de 2016
2016 411.684 lei 41.467 lei 69.718 lei 2.170 lei 47.548 lei −19.195 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.