BAD HABIT TATTOO S.R.L.

BAD HABIT TATTOO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43293370, Nr. Reg. Com. J12/3649/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9609 - Alte activitati de servicii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 6 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂCEŞULUI, NR.7, DEMISOL. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BAD HABIT TATTOO S.R.L.
CUI
43293370
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/3649/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 noiembrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂCEŞULUI, NR.7, DEMISOL
Cod CAEN
9609
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, BAD HABIT TATTOO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.300 lei, o pierdere netă de 73 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 36.550 lei2022 · Cifra de afaceri: 55.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 23.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 17.150 lei2025 · Cifra de afaceri: 17.300 lei2020 · Profit net: −12.732 lei2021 · Profit net: 1.534 lei2022 · Profit net: 10.100 lei2023 · Profit net: −7.762 lei2024 · Profit net: −401 lei2025 · Profit net: −73 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 36.550 lei20212022: 55.000 lei55 mii20222023: 23.500 lei20232024: 17.150 lei20242025: 17.300 lei17 mii2025
Profit net lei
2020: −12.732 lei−13 mii20202021: 1.534 lei20212022: 10.100 lei10 mii20222023: −7.762 lei20232024: −401 lei20242025: −73 lei−732025
Indicatori financiari pe ani pentru BAD HABIT TATTOO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 17.300 lei în creștere față de 2024 −73 lei în creștere față de 2024 37.212 lei în creștere față de 2024 3.100 lei 24.978 lei −9.134 lei —
2024 17.150 lei în scădere față de 2023 −401 lei în creștere față de 2023 27.101 lei în scădere față de 2023 3.956 lei 14.084 lei −9.061 lei —
2023 23.500 lei în scădere față de 2022 −7.762 lei în scădere față de 2022 28.292 lei în scădere față de 2022 4.811 lei 14.821 lei −8.660 lei —
2022 55.000 lei în creștere față de 2021 10.100 lei în creștere față de 2021 28.666 lei în scădere față de 2021 5.667 lei 21.626 lei −898 lei —
2021 36.550 lei 1.534 lei în creștere față de 2020 29.400 lei în creștere față de 2020 2.791 lei 9.027 lei −10.998 lei —
2020 — −12.732 lei 16.000 lei 3.190 lei 278 lei −12.532 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare