BADASS PRODUCTION S.R.L.

Inactivă fiscal din 29 august 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

BADASS PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41859385, Nr. Reg. Com. J23/4925/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 5 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CERNICA COM. CERNICA, STR. LIVIU REBREANU, NR.19, CAMERA 1, cod poștal 077035. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 29 august 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BADASS PRODUCTION S.R.L.
CUI
41859385
Stare
Inactivă fiscal din 29 august 2023
Nr. Registrul Comerțului
J23/4925/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 noiembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CERNICA COM. CERNICA, STR. LIVIU REBREANU, NR.19, CAMERA 1
Cod poștal
077035
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, BADASS PRODUCTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 10.832 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2019202020212023202420252019 · Cifra de afaceri: 11.746 lei2020 · Cifra de afaceri: 14.139 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.070 lei2023 · Cifra de afaceri: 49.388 lei2019 · Profit net: 1.690 lei2020 · Profit net: −827 lei2021 · Profit net: −230 lei2023 · Profit net: 17.925 lei2024 · Profit net: −12.917 lei2025 · Profit net: −10.832 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.746 lei20192020: 14.139 lei20202021: 3.070 lei20212023: 49.388 lei49 mii2023
Profit net lei
2019: 1.690 lei20192020: −827 lei20202021: −230 lei20212023: 17.925 lei18 mii20232024: −12.917 lei−13 mii20242025: −10.832 lei−11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BADASS PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −10.832 lei în creștere față de 2024 12.834 lei în creștere față de 2024 12.995 lei 18.010 lei 18.171 lei —
2024 — −12.917 lei în scădere față de 2023 11.834 lei în creștere față de 2023 20.185 lei 20.652 lei 29.003 lei —
2023 49.388 lei în creștere față de 2021 17.925 lei în creștere față de 2021 10.674 lei în creștere față de 2021 14.749 lei 37.845 lei 41.920 lei —
2021 3.070 lei în scădere față de 2020 −230 lei în creștere față de 2020 7.448 lei în creștere față de 2020 — 8.281 lei 833 lei —
2020 14.139 lei în creștere față de 2019 −827 lei în scădere față de 2019 1.648 lei în creștere față de 2019 — 2.711 lei 1.063 lei —
2019 11.746 lei 1.690 lei 1.552 lei — 3.442 lei 1.890 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare