BALASTIERA SALCIA S.R.L.

BALASTIERA SALCIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 40664881, Nr. Reg. Com. J2019000463177. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0812 - Extractia pietrisului si nisipului; extractia argilei si caolinului. Societatea a fost înființată la data de 19 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. CAŞIN, NR.12, cod poștal 800686. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BALASTIERA SALCIA S.R.L.
CUI
40664881
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000463177
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 februarie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. CAŞIN, NR.12
Cod poștal
800686
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0812
Domeniu de activitate
Extractia pietrisului si nisipului; extractia argilei si caolinului

Situații financiare

În 2025, BALASTIERA SALCIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 318.181 lei, o pierdere netă de 272.895 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 100 lei2020 · Cifra de afaceri: 96.212 lei2021 · Cifra de afaceri: 300.756 lei2022 · Cifra de afaceri: 647.467 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.358.678 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.821.903 lei2025 · Cifra de afaceri: 318.181 lei2019 · Profit net: −33.085 lei2020 · Profit net: −217.895 lei2021 · Profit net: −285.742 lei2022 · Profit net: −55.763 lei2023 · Profit net: −66.068 lei2024 · Profit net: 224.751 lei2025 · Profit net: −272.895 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 100 lei20192020: 96.212 lei20202021: 300.756 lei20212022: 647.467 lei20222023: 1.358.678 lei20232024: 1.821.903 lei1,8 mil.20242025: 318.181 lei318 mii2025
Profit net lei
2019: −33.085 lei20192020: −217.895 lei20202021: −285.742 lei−286 mii20212022: −55.763 lei20222023: −66.068 lei20232024: 224.751 lei225 mii20242025: −272.895 lei−273 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BALASTIERA SALCIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 318.181 lei în scădere față de 2024 −272.895 lei în scădere față de 2024 3.950.776 lei în scădere față de 2024 2.034.128 lei 1.210.150 lei −706.498 lei 3 în scădere față de 2024
2024 1.821.903 lei în creștere față de 2023 224.751 lei în creștere față de 2023 4.445.561 lei în creștere față de 2023 2.259.312 lei 1.752.646 lei −433.603 lei 9 în scădere față de 2023
2023 1.358.678 lei în creștere față de 2022 −66.068 lei în scădere față de 2022 3.180.400 lei în creștere față de 2022 1.683.035 lei 826.012 lei −671.353 lei 14 în creștere față de 2022
2022 647.467 lei în creștere față de 2021 −55.763 lei în creștere față de 2021 1.256.294 lei în creștere față de 2021 163.090 lei 500.919 lei −592.285 lei 9 în scădere față de 2021
2021 300.756 lei în creștere față de 2020 −285.742 lei în scădere față de 2020 738.903 lei în creștere față de 2020 11.735 lei 190.646 lei −536.522 lei 10 în creștere față de 2020
2020 96.212 lei în creștere față de 2019 −217.895 lei în scădere față de 2019 286.842 lei în creștere față de 2019 — 36.062 lei −250.780 lei 6 în creștere față de 2019
2019 100 lei −33.085 lei 37.107 lei — 4.222 lei −32.885 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare