BALLROOM IANYS S.R.L.

BALLROOM IANYS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 46073868, Nr. Reg. Com. J2022001468133. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2022. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. PODGORIILOR, NR.30, BL.VS15, SC.A, ET.1, AP.7, cod poștal 905600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BALLROOM IANYS S.R.L.
CUI
46073868
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022001468133
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 mai 2022
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. PODGORIILOR, NR.30, BL.VS15, SC.A, ET.1, AP.7
Cod poștal
905600
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, BALLROOM IANYS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 162.069 lei, o pierdere netă de 6.019 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 1 lei2023 · Cifra de afaceri: 153.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 245.285 lei2025 · Cifra de afaceri: 162.069 lei2022 · Profit net: −5.203 lei2023 · Profit net: −78.035 lei2024 · Profit net: 30.222 lei2025 · Profit net: −6.019 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 1 lei20222023: 153.000 lei20232024: 245.285 lei245 mii20242025: 162.069 lei162 mii2025
Profit net lei
2022: −5.203 lei20222023: −78.035 lei−78 mii20232024: 30.222 lei30 mii20242025: −6.019 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BALLROOM IANYS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 162.069 lei în scădere față de 2024 −6.019 lei în scădere față de 2024 74.412 lei în scădere față de 2024 3.552 lei 12.025 lei −58.835 lei 2
2024 245.285 lei în creștere față de 2023 30.222 lei în creștere față de 2023 191.060 lei în creștere față de 2023 6.272 lei 131.972 lei −52.816 lei 2
2023 153.000 lei în creștere față de 2022 −78.035 lei în scădere față de 2022 130.774 lei în creștere față de 2022 680 lei 47.056 lei −83.038 lei 2
2022 1 lei −5.203 lei 6.934 lei 953 lei 978 lei −5.003 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare