BALOO INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

BALOO INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42702604, Nr. Reg. Com. J40/7208/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 30 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BABA NOVAC, NR.11, BL.G17, SC.1, ET.9, AP.38. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BALOO INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42702604
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/7208/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BABA NOVAC, NR.11, BL.G17, SC.1, ET.9, AP.38
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, BALOO INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 537.405 lei, un profit net de 33.521 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 170.416 lei2021 · Cifra de afaceri: 148.577 lei2022 · Cifra de afaceri: 475.204 lei2023 · Cifra de afaceri: 431.552 lei2024 · Cifra de afaceri: 425.376 lei2025 · Cifra de afaceri: 537.405 lei2020 · Profit net: 10.031 lei2021 · Profit net: 6.960 lei2022 · Profit net: 321.673 lei2023 · Profit net: −72.653 lei2024 · Profit net: −77.549 lei2025 · Profit net: 33.521 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 170.416 lei20202021: 148.577 lei20212022: 475.204 lei20222023: 431.552 lei20232024: 425.376 lei20242025: 537.405 lei537 mii2025
Profit net lei
2020: 10.031 lei20202021: 6.960 lei20212022: 321.673 lei322 mii20222023: −72.653 lei20232024: −77.549 lei−78 mii20242025: 33.521 lei34 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BALOO INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 537.405 lei în creștere față de 2024 33.521 lei în creștere față de 2024 137.242 lei în scădere față de 2024 3.403 lei 90.796 lei −43.043 lei 1
2024 425.376 lei în scădere față de 2023 −77.549 lei în scădere față de 2023 178.600 lei în scădere față de 2023 1.386 lei 100.650 lei −76.564 lei 1
2023 431.552 lei în scădere față de 2022 −72.653 lei în scădere față de 2022 184.857 lei în creștere față de 2022 2.773 lei 183.069 lei 985 lei 1
2022 475.204 lei în creștere față de 2021 321.673 lei în creștere față de 2021 164.315 lei în scădere față de 2021 128 lei 503.091 lei 338.904 lei 1
2021 148.577 lei în scădere față de 2020 6.960 lei în scădere față de 2020 190.900 lei în creștere față de 2020 1.661 lei 206.470 lei 17.231 lei 1
2020 170.416 lei 10.031 lei 100.363 lei — 110.594 lei 10.231 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare