BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 38539810, Nr. Reg. Com. J2017000825111. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8553 - scoli de conducere (pilotaj). Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, NR.7, ET.7, cod poștal 320067. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CUI
38539810
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000825111
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2017
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, NR.7, ET.7
Cod poștal
320067
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8553
Domeniu de activitate
scoli de conducere (pilotaj)

Situații financiare

În 2025, BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 236.867 lei, un profit net de 6.081 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−600 mii−400 mii−200 mii0200 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 82.590 lei2019 · Cifra de afaceri: 221.022 lei2020 · Cifra de afaceri: 170.350 lei2021 · Cifra de afaceri: 186.870 lei2022 · Cifra de afaceri: 247.028 lei2023 · Cifra de afaceri: 185.519 lei2024 · Cifra de afaceri: 273.821 lei2025 · Cifra de afaceri: 236.867 lei2018 · Profit net: −51.923 lei2019 · Profit net: 15.447 lei2020 · Profit net: −45.906 lei2021 · Profit net: 10.282 lei2022 · Profit net: −415.228 lei2023 · Profit net: 23.947 lei2024 · Profit net: 57.214 lei2025 · Profit net: 6.081 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 82.590 lei'182019: 221.022 lei'192020: 170.350 lei'202021: 186.870 lei'212022: 247.028 lei'222023: 185.519 lei'232024: 273.821 lei274 mii'242025: 236.867 lei237 mii'25
Profit net lei
2018: −51.923 lei'182019: 15.447 lei'192020: −45.906 lei'202021: 10.282 lei'212022: −415.228 lei−415 mii'222023: 23.947 lei'232024: 57.214 lei57 mii'242025: 6.081 lei6 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 236.867 lei în scădere față de 2024 6.081 lei în scădere față de 2024 330.187 lei în scădere față de 2024 1.000 lei 2.030 lei −327.157 lei 3
2024 273.821 lei în creștere față de 2023 57.214 lei în creștere față de 2023 358.444 lei în scădere față de 2023 7.000 lei 17.905 lei −333.539 lei 3
2023 185.519 lei în scădere față de 2022 23.947 lei în creștere față de 2022 407.179 lei în scădere față de 2022 3.000 lei 13.426 lei −390.753 lei 3 în scădere față de 2022
2022 247.028 lei în creștere față de 2021 −415.228 lei în scădere față de 2021 433.085 lei în creștere față de 2021 7.000 lei 11.385 lei −414.700 lei 5
2021 186.870 lei în creștere față de 2020 10.282 lei în creștere față de 2020 85.624 lei în scădere față de 2020 9.875 lei 1.828 lei −73.921 lei 5 în scădere față de 2020
2020 170.350 lei în scădere față de 2019 −45.906 lei în scădere față de 2019 107.827 lei în creștere față de 2019 9.450 lei 14.174 lei −84.203 lei 7 în creștere față de 2019
2019 221.022 lei în creștere față de 2018 15.447 lei în creștere față de 2018 54.974 lei în scădere față de 2018 15.658 lei 1.019 lei −38.297 lei 6 în creștere față de 2018
2018 82.590 lei −51.923 lei 68.725 lei 13.700 lei 1.281 lei −53.744 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare