BAR WORK EVENTS S.R.L.

BAR WORK EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42934949, Nr. Reg. Com. J40/10126/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 19 august 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAICU VODĂ, NR.5, CAM.1, BL.C9, SC.3, ET.6, AP.89, cod poștal 031241. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BAR WORK EVENTS S.R.L.
CUI
42934949
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10126/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 august 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAICU VODĂ, NR.5, CAM.1, BL.C9, SC.3, ET.6, AP.89
Cod poștal
031241
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, BAR WORK EVENTS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 15.460 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 61.654 lei2022 · Cifra de afaceri: 98.134 lei2023 · Cifra de afaceri: 96.528 lei2020 · Profit net: −5.137 lei2021 · Profit net: −57.040 lei2022 · Profit net: −53.484 lei2023 · Profit net: −62.821 lei2024 · Profit net: −122.700 lei2025 · Profit net: −15.460 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 61.654 lei20212022: 98.134 lei98 mii20222023: 96.528 lei97 mii2023
Profit net lei
2020: −5.137 lei20202021: −57.040 lei20212022: −53.484 lei20222023: −62.821 lei20232024: −122.700 lei−123 mii20242025: −15.460 lei−15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BAR WORK EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −15.460 lei în creștere față de 2024 322.749 lei în creștere față de 2024 — 6.307 lei −316.442 lei —
2024 — −122.700 lei în scădere față de 2023 308.245 lei în creștere față de 2023 — 7.263 lei −300.982 lei 1
2023 96.528 lei în scădere față de 2022 −62.821 lei în scădere față de 2022 229.036 lei în creștere față de 2022 — 10.209 lei −178.282 lei 1 în scădere față de 2022
2022 98.134 lei în creștere față de 2021 −53.484 lei în creștere față de 2021 161.517 lei în creștere față de 2021 91 lei 5.420 lei −115.461 lei 2 în creștere față de 2021
2021 61.654 lei −57.040 lei în scădere față de 2020 105.509 lei în creștere față de 2020 228 lei 5.225 lei −61.977 lei 1
2020 — −5.137 lei 15.714 lei 590 lei 1.963 lei −4.937 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare