BARILIFE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18811030, Nr. Reg. Com. J40/10652/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8220 - Activitati ale centrelor de intermediere telefonica (call center). Societatea a fost înființată la data de 29 iunie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ISPRAVNICULUI, NR.21, BIROUL NR.1, ET.2, cod poștal 023741. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 23 septembrie 2019. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- BARILIFE SRL
- CUI
- 18811030
- Stare
- Inactivă fiscal din 23 septembrie 2019
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/10652/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 29 iunie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ISPRAVNICULUI, NR.21, BIROUL NR.1, ET.2
- Cod poștal
- 023741
- Cod CAEN
- 8220
- Domeniu de activitate
- Activitati ale centrelor de intermediere telefonica (call center)
Situații financiare
În 2025, BARILIFE SRL a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 2.670.940 lei | 3.616 lei | 83.122 lei | −2.584.202 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 2.670.940 lei în creștere față de 2023 | 3.616 lei | 83.122 lei | −2.584.202 lei | — |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 2.667.764 lei | 3.616 lei | 79.946 lei | −2.584.202 lei | — |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 2.667.764 lei | 3.616 lei | 79.946 lei | −2.584.202 lei | — |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 2.667.764 lei în scădere față de 2020 | 3.616 lei | 79.946 lei | −2.584.202 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 2.670.919 lei | 3.616 lei | 83.101 lei | −2.584.202 lei | — |
| 2019 | — | −600 lei în creștere față de 2018 | 2.670.919 lei | 3.616 lei | 83.101 lei | −2.584.202 lei | — |
| 2018 | — | −1.277 lei în creștere față de 2017 | 2.670.919 lei în scădere față de 2017 | 4.216 lei | 83.102 lei | −2.583.601 lei | — |
| 2017 | — | −29.982 lei în creștere față de 2016 | 2.670.939 lei în creștere față de 2016 | 5.492 lei | 83.122 lei | −2.582.325 lei | 0 |
| 2016 | — | −42.907 lei | 2.670.438 lei | 35.086 lei | 83.010 lei | −2.552.342 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
