BARONLY M13 S.R.L.

BARONLY M13 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 40402180, Nr. Reg. Com. J2019000070395. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 10 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.57, BL.57, SC.1, ET.8, AP.31, cod poștal 620077. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BARONLY M13 S.R.L.
CUI
40402180
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000070395
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 ianuarie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.57, BL.57, SC.1, ET.8, AP.31
Cod poștal
620077
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, BARONLY M13 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 72.713 lei, un profit net de 61 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 57.497 lei2020 · Cifra de afaceri: 54.293 lei2022 · Cifra de afaceri: 94.146 lei2023 · Cifra de afaceri: 45.912 lei2024 · Cifra de afaceri: 78.303 lei2025 · Cifra de afaceri: 72.713 lei2019 · Profit net: 4.384 lei2020 · Profit net: 13.737 lei2022 · Profit net: −1.232 lei2023 · Profit net: −21.571 lei2024 · Profit net: 8.141 lei2025 · Profit net: 61 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 57.497 lei20192020: 54.293 lei20202022: 94.146 lei94 mii20222023: 45.912 lei20232024: 78.303 lei20242025: 72.713 lei73 mii2025
Profit net lei
2019: 4.384 lei20192020: 13.737 lei14 mii20202022: −1.232 lei20222023: −21.571 lei−22 mii20232024: 8.141 lei20242025: 61 lei612025
Indicatori financiari pe ani pentru BARONLY M13 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 72.713 lei în scădere față de 2024 61 lei în scădere față de 2024 49.125 lei în creștere față de 2024 — 36.284 lei −341 lei —
2024 78.303 lei în creștere față de 2023 8.141 lei în creștere față de 2023 20.206 lei în scădere față de 2023 — 19.805 lei −401 lei —
2023 45.912 lei în scădere față de 2022 −21.571 lei în scădere față de 2022 22.945 lei în creștere față de 2022 — 14.403 lei −8.542 lei —
2022 94.146 lei în creștere față de 2020 −1.232 lei în scădere față de 2020 782 lei în scădere față de 2020 — 13.811 lei 13.029 lei 1
2020 54.293 lei în scădere față de 2019 13.737 lei în creștere față de 2019 11.478 lei în scădere față de 2019 — 29.799 lei 18.321 lei 1
2019 57.497 lei 4.384 lei 13.319 lei — 17.903 lei 4.584 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare