BARSAN CONSTRUCT SRL

Radiată din 6 iulie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

BARSAN CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21685896, Nr. Reg. Com. J40/8759/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4673 - Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare. Societatea a fost înființată la data de 7 mai 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ŢEPEŞ VODĂ, NR.4, ET.P, AP.2, cod poștal 021525. Societatea este radiată din data de 6 iulie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BARSAN CONSTRUCT SRL
CUI
21685896
Stare
Radiată din 6 iulie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/8759/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 mai 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ŢEPEŞ VODĂ, NR.4, ET.P, AP.2
Cod poștal
021525
Cod CAEN
4673
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare

Situații financiare

În 2022, BARSAN CONSTRUCT SRL a raportat un profit net de 14.075 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Profit net lei
2016: −11.608 lei20162017: −8.241 lei20172018: −4.685 lei20182019: −283 lei20192020: −42.052 lei−42 mii20202022: 14.075 lei14 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru BARSAN CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — 14.075 lei în creștere față de 2020 312.096 lei în scădere față de 2020 — 71.527 lei −240.569 lei 1
2020 — −42.052 lei în scădere față de 2019 651.683 lei în scădere față de 2019 333.932 lei 71.527 lei −246.224 lei —
2019 — −283 lei în creștere față de 2018 653.607 lei în scădere față de 2018 333.932 lei 115.503 lei −204.172 lei —
2018 — −4.685 lei în creștere față de 2017 653.685 lei în creștere față de 2017 333.932 lei 115.864 lei −203.889 lei —
2017 — −8.241 lei în creștere față de 2016 649.446 lei în creștere față de 2016 333.932 lei 116.310 lei −199.204 lei —
2016 — −11.608 lei 640.850 lei 333.932 lei 115.955 lei −190.963 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.