BARTOS TECH SOLUTIONS S.R.L.

BARTOS TECH SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 43063860, Nr. Reg. Com. J2020000778303. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9510 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 17 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT LAZURI COM. LAZURI, G LAZURI, NR.913L, cod poștal 447170. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BARTOS TECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI
43063860
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000778303
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 septembrie 2020
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT LAZURI COM. LAZURI, G LAZURI, NR.913L
Cod poștal
447170
Cod CAEN
9510
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, BARTOS TECH SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.277.399 lei, un profit net de 277.800 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 47.700 lei2021 · Cifra de afaceri: 105.605 lei2022 · Cifra de afaceri: 241.115 lei2023 · Cifra de afaceri: 580.115 lei2024 · Cifra de afaceri: 449.551 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.277.399 lei2020 · Profit net: 36.927 lei2021 · Profit net: 2.249 lei2022 · Profit net: 18.832 lei2023 · Profit net: 82.297 lei2024 · Profit net: 31.741 lei2025 · Profit net: 277.800 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 47.700 lei20202021: 105.605 lei20212022: 241.115 lei20222023: 580.115 lei20232024: 449.551 lei20242025: 1.277.399 lei1,3 mil.2025
Profit net lei
2020: 36.927 lei20202021: 2.249 lei20212022: 18.832 lei20222023: 82.297 lei20232024: 31.741 lei20242025: 277.800 lei278 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BARTOS TECH SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.277.399 lei în creștere față de 2024 277.800 lei în creștere față de 2024 321.993 lei în creștere față de 2024 2.336 lei 640.594 lei 320.937 lei 1
2024 449.551 lei în scădere față de 2023 31.741 lei în scădere față de 2023 111.610 lei în scădere față de 2023 — 215.856 lei 104.246 lei 1
2023 580.115 lei în creștere față de 2022 82.297 lei în creștere față de 2022 149.967 lei în creștere față de 2022 128 lei 232.344 lei 82.505 lei 1
2022 241.115 lei în creștere față de 2021 18.832 lei în creștere față de 2021 50.436 lei în creștere față de 2021 1.661 lei 76.983 lei 28.208 lei 1
2021 105.605 lei în creștere față de 2020 2.249 lei în scădere față de 2020 3.634 lei în creștere față de 2020 3.194 lei 39.816 lei 39.376 lei 1
2020 47.700 lei 36.927 lei 1.415 lei 91 lei 38.451 lei 37.127 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare