BB IMO S.R.L.

BB IMO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40744786, Nr. Reg. Com. J02/526/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 6 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CONSTITUŢIEI, NR.3, SC.A, ET.1, AP.2, cod poștal 310227. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BB IMO S.R.L.
CUI
40744786
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/526/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 martie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CONSTITUŢIEI, NR.3, SC.A, ET.1, AP.2
Cod poștal
310227
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2025, BB IMO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 718.777 lei, un profit net de 80.535 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 3.897 lei2021 · Cifra de afaceri: 60.280 lei2022 · Cifra de afaceri: 87.494 lei2023 · Cifra de afaceri: 896.261 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.506.508 lei2025 · Cifra de afaceri: 718.777 lei2019 · Profit net: −212.872 lei2020 · Profit net: −296.547 lei2021 · Profit net: −203.293 lei2022 · Profit net: −101.899 lei2023 · Profit net: −199.057 lei2024 · Profit net: −279.069 lei2025 · Profit net: 80.535 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 3.897 lei20202021: 60.280 lei20212022: 87.494 lei20222023: 896.261 lei20232024: 1.506.508 lei1,5 mil.20242025: 718.777 lei719 mii2025
Profit net lei
2019: −212.872 lei20192020: −296.547 lei−297 mii20202021: −203.293 lei20212022: −101.899 lei20222023: −199.057 lei20232024: −279.069 lei20242025: 80.535 lei81 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BB IMO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 718.777 lei în scădere față de 2024 80.535 lei în creștere față de 2024 4.294.552 lei în scădere față de 2024 — 3.132.532 lei −1.162.020 lei —
2024 1.506.508 lei în creștere față de 2023 −279.069 lei în scădere față de 2023 4.479.296 lei în scădere față de 2023 — 3.236.742 lei −1.242.554 lei 1
2023 896.261 lei în creștere față de 2022 −199.057 lei în scădere față de 2022 6.129.942 lei în creștere față de 2022 798.190 lei 4.368.994 lei −961.499 lei 1 în scădere față de 2022
2022 87.494 lei în creștere față de 2021 −101.899 lei în creștere față de 2021 5.971.398 lei în creștere față de 2021 1.024.566 lei 4.183.805 lei −762.443 lei 2
2021 60.280 lei în creștere față de 2020 −203.293 lei în creștere față de 2020 5.257.768 lei în creștere față de 2020 4.358.649 lei 286.408 lei −612.711 lei 2
2020 3.897 lei −296.547 lei în scădere față de 2019 3.266.352 lei în creștere față de 2019 2.442.742 lei 414.191 lei −409.419 lei 2
2019 — −212.872 lei 1.824.685 lei 1.467.014 lei 244.799 lei −112.872 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare