BB1 SXN TECHNOLOGY S.R.L.

Radiată din 16 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

BB1 SXN TECHNOLOGY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 45229854, Nr. Reg. Com. J12/5597/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. VALEA GÂRBOULUI, NR.1, SC.1, ET.1, AP.12, cod poștal 407280. Societatea este radiată din data de 16 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BB1 SXN TECHNOLOGY S.R.L.
CUI
45229854
Stare
Radiată din 16 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J12/5597/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 noiembrie 2021
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. VALEA GÂRBOULUI, NR.1, SC.1, ET.1, AP.12
Cod poștal
407280
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, BB1 SXN TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 10.757 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 364.513 lei2023 · Cifra de afaceri: 433.491 lei2024 · Cifra de afaceri: 255.978 lei2022 · Profit net: 325.877 lei2023 · Profit net: 371.776 lei2024 · Profit net: 205.133 lei2025 · Profit net: −10.757 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 364.513 lei20222023: 433.491 lei433 mii20232024: 255.978 lei256 mii2024
Profit net lei
2022: 325.877 lei20222023: 371.776 lei372 mii20232024: 205.133 lei20242025: −10.757 lei−11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BB1 SXN TECHNOLOGY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −10.757 lei în scădere față de 2024 18.600 lei în scădere față de 2024 10.873 lei 2.303 lei −5.424 lei 1
2024 255.978 lei în scădere față de 2023 205.133 lei în scădere față de 2023 404.970 lei în creștere față de 2023 3.673 lei 606.630 lei 205.333 lei 1
2023 433.491 lei în creștere față de 2022 371.776 lei în creștere față de 2022 4.541 lei în scădere față de 2022 5.320 lei 371.197 lei 371.976 lei 1
2022 364.513 lei 325.877 lei 8.699 lei — 334.776 lei 326.077 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare