BC RAMARYM79 S.R.L.

BC RAMARYM79 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 41867558, Nr. Reg. Com. J18/1316/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 7 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA PLOPILOR, NR.32, CAMERA NR. 2, BL.32, SC.3, ET.2, AP.51. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BC RAMARYM79 S.R.L.
CUI
41867558
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J18/1316/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 noiembrie 2019
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA PLOPILOR, NR.32, CAMERA NR. 2, BL.32, SC.3, ET.2, AP.51
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, BC RAMARYM79 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 269.570 lei, o pierdere netă de 30.632 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 11.246 lei2022 · Cifra de afaceri: 414.953 lei2023 · Cifra de afaceri: 311.328 lei2024 · Cifra de afaceri: 211.402 lei2025 · Cifra de afaceri: 269.570 lei2021 · Profit net: 996 lei2022 · Profit net: 54.946 lei2023 · Profit net: −76.648 lei2024 · Profit net: −108.288 lei2025 · Profit net: −30.632 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 11.246 lei20212022: 414.953 lei415 mii20222023: 311.328 lei20232024: 211.402 lei20242025: 269.570 lei270 mii2025
Profit net lei
2021: 996 lei20212022: 54.946 lei55 mii20222023: −76.648 lei20232024: −108.288 lei−108 mii20242025: −30.632 lei−31 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BC RAMARYM79 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 269.570 lei în creștere față de 2024 −30.632 lei în creștere față de 2024 93.348 lei în scădere față de 2024 — 33.922 lei −59.426 lei 3 în scădere față de 2024
2024 211.402 lei în scădere față de 2023 −108.288 lei în scădere față de 2023 208.917 lei în creștere față de 2023 — 80.122 lei −128.795 lei 4 în scădere față de 2023
2023 311.328 lei în scădere față de 2022 −76.648 lei în scădere față de 2022 115.134 lei în creștere față de 2022 — 94.628 lei −20.506 lei 5
2022 414.953 lei în creștere față de 2021 54.946 lei în creștere față de 2021 73.317 lei în creștere față de 2021 — 129.459 lei 56.142 lei 5 în creștere față de 2021
2021 11.246 lei 996 lei 29.273 lei — 30.469 lei 1.196 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare