BCO VRANCAR LOGISTICS S.R.L.

Radiată din 18 martie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

BCO VRANCAR LOGISTICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 40391692, Nr. Reg. Com. J39/43/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 9 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.31, BL.31, SC.1, ET.3, AP.14, cod poștal 620124. Societatea este radiată din data de 18 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BCO VRANCAR LOGISTICS S.R.L.
CUI
40391692
Stare
Radiată din 18 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J39/43/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 ianuarie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.31, BL.31, SC.1, ET.3, AP.14
Cod poștal
620124
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, BCO VRANCAR LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii20192020202120242019 · Cifra de afaceri: 91.590 lei2020 · Cifra de afaceri: 74.977 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.150 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 838 lei2020 · Profit net: −6.800 lei2021 · Profit net: −3.177 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 91.590 lei92 mii20192020: 74.977 lei20202021: 2.150 lei20212024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: 838 lei83820192020: −6.800 lei−7 mii20202021: −3.177 lei20212024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru BCO VRANCAR LOGISTICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei în scădere față de 2021 0 lei în creștere față de 2021 8.939 lei — — −8.939 lei —
2021 2.150 lei în scădere față de 2020 −3.177 lei în creștere față de 2020 8.939 lei în scădere față de 2020 — — −8.939 lei —
2020 74.977 lei în scădere față de 2019 −6.800 lei în scădere față de 2019 19.620 lei în scădere față de 2019 584 lei 13.274 lei −5.762 lei —
2019 91.590 lei 838 lei 30.816 lei 584 lei 31.270 lei 1.038 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare