BEDIA SENSORS RO S.R.L.

BEDIA SENSORS RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40314932, Nr. Reg. Com. J2018017939408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2612 - Fabricarea altor componente electronice. Societatea a fost înființată la data de 17 decembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRM ÎNTRE TARLALE, NR.202-206, cod poștal 032982. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BEDIA SENSORS RO S.R.L.
CUI
40314932
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018017939408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 decembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRM ÎNTRE TARLALE, NR.202-206
Cod poștal
032982
Cod CAEN
2612
Domeniu de activitate
Fabricarea altor componente electronice

Situații financiare

În 2025, BEDIA SENSORS RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.821.342 lei, un profit net de 447.864 lei și un număr mediu de 18 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.329.723 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.436.645 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.261.179 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.691.976 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.172.944 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.731.171 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.821.342 lei2018 · Profit net: −10.712 lei2019 · Profit net: −172.969 lei2020 · Profit net: 109.751 lei2021 · Profit net: 272.450 lei2022 · Profit net: 141.858 lei2023 · Profit net: 138.494 lei2024 · Profit net: 99.979 lei2025 · Profit net: 447.864 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.329.723 lei20192020: 1.436.645 lei20202021: 2.261.179 lei20212022: 2.691.976 lei20222023: 3.172.944 lei20232024: 2.731.171 lei20242025: 3.821.342 lei3,8 mil.2025
Profit net lei
2018: −10.712 lei'182019: −172.969 lei−173 mii'192020: 109.751 lei'202021: 272.450 lei'212022: 141.858 lei'222023: 138.494 lei'232024: 99.979 lei'242025: 447.864 lei448 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BEDIA SENSORS RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.821.342 lei în creștere față de 2024 447.864 lei în creștere față de 2024 1.036.770 lei în creștere față de 2024 665.420 lei 1.481.450 lei 1.073.316 lei 18 în creștere față de 2024
2024 2.731.171 lei în scădere față de 2023 99.979 lei în scădere față de 2023 725.905 lei în creștere față de 2023 336.589 lei 1.069.731 lei 625.452 lei 17 în scădere față de 2023
2023 3.172.944 lei în creștere față de 2022 138.494 lei în scădere față de 2022 690.403 lei în scădere față de 2022 124.921 lei 1.108.194 lei 525.473 lei 18
2022 2.691.976 lei în creștere față de 2021 141.858 lei în scădere față de 2021 710.047 lei în creștere față de 2021 242.538 lei 875.325 lei 386.979 lei 18 în creștere față de 2021
2021 2.261.179 lei în creștere față de 2020 272.450 lei în creștere față de 2020 697.804 lei în creștere față de 2020 266.455 lei 682.786 lei 245.121 lei 16 în creștere față de 2020
2020 1.436.645 lei în creștere față de 2019 109.751 lei în creștere față de 2019 659.101 lei în scădere față de 2019 292.894 lei 338.156 lei −27.330 lei 15 în scădere față de 2019
2019 1.329.723 lei −172.969 lei în scădere față de 2018 668.408 lei în creștere față de 2018 341.590 lei 189.074 lei −137.081 lei 16
2018 — −10.712 lei 10.751 lei — 46.639 lei 35.888 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare