BEESEATFAST S.R.L.

Inactivă fiscal din 7 iunie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

BEESEATFAST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38230503, Nr. Reg. Com. J40/16003/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 18 septembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. SILOZULUI, NR.19, BIROUL NR. 6, ET.2, cod poștal 021114. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 iunie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BEESEATFAST S.R.L.
CUI
38230503
Stare
Inactivă fiscal din 7 iunie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/16003/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 septembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. SILOZULUI, NR.19, BIROUL NR. 6, ET.2
Cod poștal
021114
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2020, BEESEATFAST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 165.008 lei, un profit net de 54.752 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20172018201920202018 · Cifra de afaceri: 59.550 lei2019 · Cifra de afaceri: 92.180 lei2020 · Cifra de afaceri: 165.008 lei2017 · Profit net: −301 lei2018 · Profit net: 57.835 lei2019 · Profit net: 62.783 lei2020 · Profit net: 54.752 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 59.550 lei20182019: 92.180 lei20192020: 165.008 lei165 mii2020
Profit net lei
2017: −301 lei−30120172018: 57.835 lei20182019: 62.783 lei63 mii20192020: 54.752 lei55 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru BEESEATFAST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 165.008 lei în creștere față de 2019 54.752 lei în scădere față de 2019 25.163 lei în creștere față de 2019 1.835 lei 78.320 lei 54.992 lei 0
2019 92.180 lei în creștere față de 2018 62.783 lei în creștere față de 2018 12.043 lei în scădere față de 2018 4.532 lei 90.494 lei 82.983 lei 0
2018 59.550 lei 57.835 lei în creștere față de 2017 25.039 lei în creștere față de 2017 — 81.251 lei 56.212 lei —
2017 — −301 lei 500 lei 102 lei 297 lei −101 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare