BEN SAFE DRIVE S.R.L.

Radiată din 27 mai 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

BEN SAFE DRIVE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41716156, Nr. Reg. Com. J23/4346/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. FLORILOR, NR.11, CAMERA 2, BL.J1, SC.A, ET.2, AP.204, cod poștal 077175. Societatea este radiată din data de 27 mai 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BEN SAFE DRIVE S.R.L.
CUI
41716156
Stare
Radiată din 27 mai 2026
Nr. Registrul Comerțului
J23/4346/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 octombrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. FLORILOR, NR.11, CAMERA 2, BL.J1, SC.A, ET.2, AP.204
Cod poștal
077175
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, BEN SAFE DRIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 13.503 lei2020 · Cifra de afaceri: 42.701 lei2021 · Cifra de afaceri: 83.615 lei2022 · Cifra de afaceri: 84.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.803 lei2024 · Cifra de afaceri: 840 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 246 lei2020 · Profit net: 8.881 lei2021 · Profit net: 16.817 lei2022 · Profit net: 14.393 lei2023 · Profit net: −6.112 lei2024 · Profit net: −7.977 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 13.503 lei20192020: 42.701 lei20202021: 83.615 lei20212022: 84.000 lei84 mii20222023: 2.803 lei20232024: 840 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: 246 lei20192020: 8.881 lei20202021: 16.817 lei17 mii20212022: 14.393 lei20222023: −6.112 lei20232024: −7.977 lei−8 mii20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru BEN SAFE DRIVE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 0 lei în creștere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — — 0 lei —
2024 840 lei în scădere față de 2023 −7.977 lei în scădere față de 2023 2.914 lei în creștere față de 2023 2.557 lei 901 lei 544 lei —
2023 2.803 lei în scădere față de 2022 −6.112 lei în scădere față de 2022 1.454 lei în creștere față de 2022 2.557 lei 7.418 lei 8.521 lei —
2022 84.000 lei în creștere față de 2021 14.393 lei în scădere față de 2021 447 lei în scădere față de 2021 2.557 lei 12.523 lei 14.633 lei —
2021 83.615 lei în creștere față de 2020 16.817 lei în creștere față de 2020 611 lei în scădere față de 2020 3.891 lei 22.864 lei 26.144 lei —
2020 42.701 lei în creștere față de 2019 8.881 lei în creștere față de 2019 978 lei în scădere față de 2019 — 10.305 lei 9.327 lei —
2019 13.503 lei 246 lei 3.054 lei — 3.141 lei 446 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare