BENEFIC - FAMILY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38991946, Nr. Reg. Com. J2018000229277. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 8 martie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SOLD. FLOREA LAZĂR, NR.3, BL.8 B, SC.A, ET.4, AP.26, cod poștal 022377. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- BENEFIC - FAMILY S.R.L.
- CUI
- 38991946
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018000229277
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 8 martie 2018
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SOLD. FLOREA LAZĂR, NR.3, BL.8 B, SC.A, ET.4, AP.26
- Cod poștal
- 022377
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4933
- Domeniu de activitate
- Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)
Situații financiare
În 2024, BENEFIC - FAMILY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.328 lei, un profit net de 1 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.328 lei | 1 lei în creștere față de 2023 | 1.636 lei în creștere față de 2023 | — | 28.591 lei | 26.955 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 1.607 lei | — | 28.561 lei | 26.954 lei | — |
| 2022 | — | −1.146 lei în creștere față de 2021 | 1.607 lei în scădere față de 2021 | — | 28.561 lei | 26.954 lei | — |
| 2021 | — | −2.580 lei în scădere față de 2020 | 6.551 lei în scădere față de 2020 | 1.146 lei | 33.505 lei | 28.100 lei | — |
| 2020 | — | −1.250 lei în scădere față de 2019 | 6.892 lei | 2.395 lei | 35.177 lei | 30.680 lei | — |
| 2019 | 308 lei în scădere față de 2018 | −1.126 lei în scădere față de 2018 | 6.892 lei în creștere față de 2018 | 3.645 lei | 35.177 lei | 31.930 lei | — |
| 2018 | 94.466 lei | 32.856 lei | 6.863 lei | 4.956 lei | 34.930 lei | 33.056 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
