BENLUCI EXPRES S.R.L.

BENLUCI EXPRES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 39647178, Nr. Reg. Com. J2018001182029. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. LUCREŢIA, NR.23, cod poștal 310224. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BENLUCI EXPRES S.R.L.
CUI
39647178
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001182029
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. LUCREŢIA, NR.23
Cod poștal
310224
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, BENLUCI EXPRES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 42.000 lei, un profit net de 38.821 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 82.494 lei2019 · Cifra de afaceri: 414.633 lei2020 · Cifra de afaceri: 45.616 lei2021 · Cifra de afaceri: 43.604 lei2022 · Cifra de afaceri: 852.708 lei2023 · Cifra de afaceri: 584.834 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 42.000 lei2018 · Profit net: 19.251 lei2019 · Profit net: 122.202 lei2020 · Profit net: −65.634 lei2021 · Profit net: −211.407 lei2022 · Profit net: −95.157 lei2023 · Profit net: 94.756 lei2024 · Profit net: −39.453 lei2025 · Profit net: 38.821 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 82.494 lei'182019: 414.633 lei'192020: 45.616 lei'202021: 43.604 lei'212022: 852.708 lei853 mii'222023: 584.834 lei'232024: 6.000 lei'242025: 42.000 lei42 mii'25
Profit net lei
2018: 19.251 lei'182019: 122.202 lei122 mii'192020: −65.634 lei'202021: −211.407 lei−211 mii'212022: −95.157 lei'222023: 94.756 lei'232024: −39.453 lei'242025: 38.821 lei39 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BENLUCI EXPRES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 42.000 lei în creștere față de 2024 38.821 lei în creștere față de 2024 174.950 lei în scădere față de 2024 12.506 lei 48.653 lei −136.421 lei —
2024 6.000 lei în scădere față de 2023 −39.453 lei în scădere față de 2023 200.557 lei în creștere față de 2023 18.953 lei 46.216 lei −175.242 lei 1 în scădere față de 2023
2023 584.834 lei în scădere față de 2022 94.756 lei în creștere față de 2022 155.228 lei în scădere față de 2022 25.307 lei 61.591 lei −135.789 lei 4 în scădere față de 2022
2022 852.708 lei în creștere față de 2021 −95.157 lei în creștere față de 2021 360.826 lei în scădere față de 2021 140.412 lei 88.105 lei −230.545 lei 7 în creștere față de 2021
2021 43.604 lei în scădere față de 2020 −211.407 lei în scădere față de 2020 480.694 lei în creștere față de 2020 183.881 lei 290.437 lei −135.388 lei 4 în creștere față de 2020
2020 45.616 lei în scădere față de 2019 −65.634 lei în scădere față de 2019 236.005 lei în creștere față de 2019 144.844 lei 326.968 lei 76.019 lei 3
2019 414.633 lei în creștere față de 2018 122.202 lei în creștere față de 2018 212.347 lei în creștere față de 2018 174.496 lei 370.069 lei 141.653 lei 3 în creștere față de 2018
2018 82.494 lei 19.251 lei 37.284 lei 71 lei 56.664 lei 19.451 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare