BENTLEY PRIORY HOMES SRL

Radiată din 9 decembrie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

BENTLEY PRIORY HOMES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 38085373, Nr. Reg. Com. J06/992/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 10 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, BLD. REPUBLICII, NR.63, cod poștal 420053. Societatea este radiată din data de 9 decembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BENTLEY PRIORY HOMES SRL
CUI
38085373
Stare
Radiată din 9 decembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J06/992/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 august 2017
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, BLD. REPUBLICII, NR.63
Cod poștal
420053
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2021, BENTLEY PRIORY HOMES SRL a raportat o pierdere netă de 20.746 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.201720182019202020212018 · Cifra de afaceri: 650.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 827.738 lei2020 · Cifra de afaceri: 890.486 lei2017 · Profit net: −5.566 lei2018 · Profit net: −33.576 lei2019 · Profit net: −165.210 lei2020 · Profit net: −54.060 lei2021 · Profit net: −20.746 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 650.000 lei20182019: 827.738 lei20192020: 890.486 lei890 mii2020
Profit net lei
2017: −5.566 lei20172018: −33.576 lei20182019: −165.210 lei−165 mii20192020: −54.060 lei20202021: −20.746 lei−21 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru BENTLEY PRIORY HOMES SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 — −20.746 lei în creștere față de 2020 282.912 lei în creștere față de 2020 — 3.954 lei −278.958 lei 0 în scădere față de 2020
2020 890.486 lei în creștere față de 2019 −54.060 lei în creștere față de 2019 260.864 lei în scădere față de 2019 — 2.652 lei −258.212 lei 1
2019 827.738 lei în creștere față de 2018 −165.210 lei în scădere față de 2018 1.090.919 lei în scădere față de 2018 — 886.767 lei −204.152 lei 1
2018 650.000 lei −33.576 lei în scădere față de 2017 1.885.744 lei în creștere față de 2017 0 lei 1.846.802 lei −38.942 lei 1
2017 — −5.566 lei 1.150.804 lei 285 lei 1.145.153 lei −5.366 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare