BERNEANUDENT S.R.L.

BERNEANUDENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39922804, Nr. Reg. Com. J26/1432/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 26 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BĂRĂGANULUI, NR.41A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BERNEANUDENT S.R.L.
CUI
39922804
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1432/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 septembrie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BĂRĂGANULUI, NR.41A
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, BERNEANUDENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 174.600 lei, un profit net de 92.523 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 39.820 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.340 lei2021 · Cifra de afaceri: 69.023 lei2022 · Cifra de afaceri: 96.830 lei2023 · Cifra de afaceri: 95.020 lei2024 · Cifra de afaceri: 123.450 lei2025 · Cifra de afaceri: 174.600 lei2018 · Profit net: −4.915 lei2019 · Profit net: 7.968 lei2020 · Profit net: 9.537 lei2021 · Profit net: 33.007 lei2022 · Profit net: 61.788 lei2023 · Profit net: 48.424 lei2024 · Profit net: 78.640 lei2025 · Profit net: 92.523 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 39.820 lei20192020: 29.340 lei20202021: 69.023 lei20212022: 96.830 lei20222023: 95.020 lei20232024: 123.450 lei20242025: 174.600 lei175 mii2025
Profit net lei
2018: −4.915 lei−5 mii'182019: 7.968 lei'192020: 9.537 lei'202021: 33.007 lei'212022: 61.788 lei'222023: 48.424 lei'232024: 78.640 lei'242025: 92.523 lei93 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BERNEANUDENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 174.600 lei în creștere față de 2024 92.523 lei în creștere față de 2024 311.984 lei în creștere față de 2024 250.134 lei 154.259 lei 93.723 lei —
2024 123.450 lei în creștere față de 2023 78.640 lei în creștere față de 2023 76.670 lei în scădere față de 2023 19.538 lei 136.972 lei 79.840 lei —
2023 95.020 lei în scădere față de 2022 48.424 lei în scădere față de 2022 82.344 lei în creștere față de 2022 20.115 lei 111.389 lei 49.624 lei —
2022 96.830 lei în creștere față de 2021 61.788 lei în creștere față de 2021 76.211 lei în creștere față de 2021 21.728 lei 117.471 lei 62.988 lei —
2021 69.023 lei în creștere față de 2020 33.007 lei în creștere față de 2020 580 lei în scădere față de 2020 15.589 lei 19.198 lei 34.207 lei —
2020 29.340 lei în scădere față de 2019 9.537 lei în creștere față de 2019 5.045 lei în scădere față de 2019 17.233 lei 1.405 lei 13.593 lei —
2019 39.820 lei 7.968 lei în creștere față de 2018 15.928 lei în creștere față de 2018 18.873 lei 1.108 lei 4.053 lei —
2018 — −4.915 lei 5.102 lei — 1.187 lei −3.915 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare