BERSYS-BAU S.R.L.

BERSYS-BAU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40188362, Nr. Reg. Com. J26/1794/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 20 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT VALEA IZVOARELOR COM. SÂNPAUL, VALEA IZVOARELOR, NR.159, cod poștal 547554. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BERSYS-BAU S.R.L.
CUI
40188362
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1794/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 noiembrie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT VALEA IZVOARELOR COM. SÂNPAUL, VALEA IZVOARELOR, NR.159
Cod poștal
547554
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, BERSYS-BAU S.R.L. a raportat o pierdere netă de 13.710 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 68.735 lei2020 · Cifra de afaceri: 63.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 102.741 lei2022 · Cifra de afaceri: 170.689 lei2023 · Cifra de afaceri: 76.751 lei2018 · Profit net: 4.839 lei2019 · Profit net: 64.335 lei2020 · Profit net: 40.298 lei2021 · Profit net: 55.760 lei2022 · Profit net: 98.843 lei2023 · Profit net: 2.334 lei2024 · Profit net: −13.312 lei2025 · Profit net: −13.710 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.000 lei20182019: 68.735 lei20192020: 63.500 lei20202021: 102.741 lei20212022: 170.689 lei171 mii20222023: 76.751 lei77 mii2023
Profit net lei
2018: 4.839 lei'182019: 64.335 lei'192020: 40.298 lei'202021: 55.760 lei'212022: 98.843 lei99 mii'222023: 2.334 lei'232024: −13.312 lei'242025: −13.710 lei−14 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BERSYS-BAU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −13.710 lei în scădere față de 2024 27.509 lei în creștere față de 2024 7.052 lei 173 lei −20.284 lei 0
2024 — −13.312 lei în scădere față de 2023 22.344 lei în scădere față de 2023 12.031 lei 3.739 lei −6.574 lei 0 în scădere față de 2023
2023 76.751 lei în scădere față de 2022 2.334 lei în scădere față de 2022 32.171 lei în creștere față de 2022 17.646 lei 65.466 lei 51.629 lei 1
2022 170.689 lei în creștere față de 2021 98.843 lei în creștere față de 2021 3.922 lei în scădere față de 2021 2.167 lei 103.049 lei 101.294 lei 1
2021 102.741 lei în creștere față de 2020 55.760 lei în creștere față de 2020 4.219 lei în creștere față de 2020 18.964 lei 42.962 lei 57.834 lei —
2020 63.500 lei în scădere față de 2019 40.298 lei în scădere față de 2019 1.525 lei în creștere față de 2019 25.657 lei 61.040 lei 85.172 lei —
2019 68.735 lei în creștere față de 2018 64.335 lei în creștere față de 2018 1.335 lei în creștere față de 2018 — 70.709 lei 69.374 lei —
2018 5.000 lei 4.839 lei 150 lei — 5.189 lei 5.039 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare