BEST RAW PHOTOGRAPHY S.R.L.

BEST RAW PHOTOGRAPHY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43041306, Nr. Reg. Com. J2020011524405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 14 septembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR NERVA TRAIAN, NR.27-33, BIROU 6, SC.B, ET.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BEST RAW PHOTOGRAPHY S.R.L.
CUI
43041306
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020011524405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 septembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR NERVA TRAIAN, NR.27-33, BIROU 6, SC.B, ET.1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, BEST RAW PHOTOGRAPHY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 92.835 lei, un profit net de 22.261 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 80.293 lei2021 · Cifra de afaceri: 156.091 lei2022 · Cifra de afaceri: 252.140 lei2023 · Cifra de afaceri: 107.236 lei2024 · Cifra de afaceri: 42.495 lei2025 · Cifra de afaceri: 92.835 lei2020 · Profit net: 64.855 lei2021 · Profit net: 97.726 lei2022 · Profit net: 189.365 lei2023 · Profit net: 17.316 lei2024 · Profit net: −28.346 lei2025 · Profit net: 22.261 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 80.293 lei20202021: 156.091 lei20212022: 252.140 lei252 mii20222023: 107.236 lei20232024: 42.495 lei20242025: 92.835 lei93 mii2025
Profit net lei
2020: 64.855 lei20202021: 97.726 lei20212022: 189.365 lei189 mii20222023: 17.316 lei20232024: −28.346 lei−28 mii20242025: 22.261 lei22 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BEST RAW PHOTOGRAPHY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 92.835 lei în creștere față de 2024 22.261 lei în creștere față de 2024 40.977 lei în creștere față de 2024 11.430 lei 52.048 lei 22.501 lei —
2024 42.495 lei în scădere față de 2023 −28.346 lei în scădere față de 2023 1.465 lei în scădere față de 2023 27.887 lei 38.283 lei 64.705 lei 1
2023 107.236 lei în scădere față de 2022 17.316 lei în scădere față de 2022 6.159 lei în scădere față de 2022 46.393 lei 63.687 lei 103.921 lei 1
2022 252.140 lei în creștere față de 2021 189.365 lei în creștere față de 2021 9.907 lei în creștere față de 2021 50.256 lei 149.256 lei 189.605 lei —
2021 156.091 lei în creștere față de 2020 97.726 lei în creștere față de 2020 2.839 lei în scădere față de 2020 47.141 lei 118.479 lei 162.781 lei —
2020 80.293 lei 64.855 lei 50.190 lei 60.668 lei 54.577 lei 65.055 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare