BEST SAL ACCOUNT S.R.L.

BEST SAL ACCOUNT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40736155, Nr. Reg. Com. J2019000915124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NĂDĂŞEL, NR.58A, cod poștal 400207. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BEST SAL ACCOUNT S.R.L.
CUI
40736155
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000915124
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NĂDĂŞEL, NR.58A
Cod poștal
400207
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, BEST SAL ACCOUNT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 384.420 lei, un profit net de 234.870 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 31.450 lei2020 · Cifra de afaceri: 132.085 lei2021 · Cifra de afaceri: 155.966 lei2022 · Cifra de afaceri: 170.066 lei2023 · Cifra de afaceri: 235.780 lei2024 · Cifra de afaceri: 292.790 lei2025 · Cifra de afaceri: 384.420 lei2019 · Profit net: 25.418 lei2020 · Profit net: 109.787 lei2021 · Profit net: 90.694 lei2022 · Profit net: 79.648 lei2023 · Profit net: 159.799 lei2024 · Profit net: 155.905 lei2025 · Profit net: 234.870 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 31.450 lei20192020: 132.085 lei20202021: 155.966 lei20212022: 170.066 lei20222023: 235.780 lei20232024: 292.790 lei20242025: 384.420 lei384 mii2025
Profit net lei
2019: 25.418 lei20192020: 109.787 lei20202021: 90.694 lei20212022: 79.648 lei20222023: 159.799 lei20232024: 155.905 lei20242025: 234.870 lei235 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BEST SAL ACCOUNT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 384.420 lei în creștere față de 2024 234.870 lei în creștere față de 2024 127.570 lei în creștere față de 2024 23.654 lei 337.271 lei 235.361 lei 1
2024 292.790 lei în creștere față de 2023 155.905 lei în scădere față de 2023 59.168 lei în creștere față de 2023 26.731 lei 188.179 lei 156.146 lei 1
2023 235.780 lei în creștere față de 2022 159.799 lei în creștere față de 2022 6.401 lei în scădere față de 2022 17.610 lei 357.213 lei 368.478 lei 1
2022 170.066 lei în creștere față de 2021 79.648 lei în scădere față de 2021 28.575 lei în creștere față de 2021 33.015 lei 222.139 lei 226.579 lei 1
2021 155.966 lei în creștere față de 2020 90.694 lei în scădere față de 2020 11.444 lei în creștere față de 2020 46.321 lei 142.054 lei 176.931 lei 1
2020 132.085 lei în creștere față de 2019 109.787 lei în creștere față de 2019 5.345 lei în creștere față de 2019 55 lei 115.317 lei 110.027 lei 1 în creștere față de 2019
2019 31.450 lei 25.418 lei 967 lei — 26.585 lei 25.618 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare