BEUCA CONSTRUCTIONS S.R.L.

BEUCA CONSTRUCTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 42150968, Nr. Reg. Com. J02/87/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT LEŞTIOARA COM. HĂLMAGIU, LEŞTIOARA, NR.16, cod poștal 317168. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BEUCA CONSTRUCTIONS S.R.L.
CUI
42150968
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/87/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2020
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT LEŞTIOARA COM. HĂLMAGIU, LEŞTIOARA, NR.16
Cod poștal
317168
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, BEUCA CONSTRUCTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 372.216 lei, un profit net de 201.542 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 37.841 lei2022 · Cifra de afaceri: 181.712 lei2023 · Cifra de afaceri: 293.640 lei2024 · Cifra de afaceri: 140.734 lei2025 · Cifra de afaceri: 372.216 lei2021 · Profit net: −6.233 lei2022 · Profit net: −127.305 lei2023 · Profit net: −286.282 lei2024 · Profit net: 38.234 lei2025 · Profit net: 201.542 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 37.841 lei20212022: 181.712 lei20222023: 293.640 lei20232024: 140.734 lei20242025: 372.216 lei372 mii2025
Profit net lei
2021: −6.233 lei20212022: −127.305 lei20222023: −286.282 lei−286 mii20232024: 38.234 lei20242025: 201.542 lei202 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BEUCA CONSTRUCTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 372.216 lei în creștere față de 2024 201.542 lei în creștere față de 2024 771.004 lei în scădere față de 2024 21.000 lei 569.626 lei −179.844 lei —
2024 140.734 lei în scădere față de 2023 38.234 lei în creștere față de 2023 809.726 lei în creștere față de 2023 30.000 lei 398.342 lei −381.384 lei 1
2023 293.640 lei în creștere față de 2022 −286.282 lei în scădere față de 2022 785.854 lei în creștere față de 2022 39.000 lei 327.234 lei −419.620 lei 1 în scădere față de 2022
2022 181.712 lei în creștere față de 2021 −127.305 lei în scădere față de 2021 672.596 lei în creștere față de 2021 406.650 lei 132.608 lei −133.338 lei 2 în creștere față de 2021
2021 37.841 lei −6.233 lei 111.695 lei — 105.662 lei −6.033 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare