BIAFFAELO SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 17740496, Nr. Reg. Com. J2005000390250. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 30 iunie 2005. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, BLD. T. VLADIMIRESCU, NR.100-108, BL.TS12, SC.4, ET.4, AP.10, cod poștal 220157. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- BIAFFAELO SRL
- CUI
- 17740496
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000390250
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 iunie 2005
- Județ
- Mehedinți
- Sediul social
- JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, BLD. T. VLADIMIRESCU, NR.100-108, BL.TS12, SC.4, ET.4, AP.10
- Cod poștal
- 220157
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4642
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei
Situații financiare
În 2025, BIAFFAELO SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 307.522 lei | — | 96.559 lei | −210.963 lei | — |
| 2024 | — | −47.100 lei în scădere față de 2023 | 307.522 lei | — | 96.559 lei | −210.963 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 307.522 lei în scădere față de 2022 | — | 143.659 lei | −163.863 lei | — |
| 2022 | — | 1.940 lei în creștere față de 2021 | 307.582 lei în scădere față de 2021 | — | 143.719 lei | −163.863 lei | 0 |
| 2021 | — | 0 lei | 309.462 lei | — | 143.659 lei | −165.803 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în scădere față de 2019 | 309.462 lei în scădere față de 2019 | — | 143.659 lei | −165.803 lei | — |
| 2019 | — | 970 lei în creștere față de 2018 | 309.492 lei în scădere față de 2018 | — | 143.689 lei | −165.803 lei | 0 |
| 2018 | — | 0 lei | 310.432 lei | — | 143.659 lei | −166.773 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 310.432 lei | — | 143.659 lei | −166.773 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 310.432 lei | — | 143.659 lei | −166.773 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
