BIOVIS PROD SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 19200743, Nr. Reg. Com. J29/2482/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0113 - Cultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor. Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.48, cod poștal 105400. Societatea este radiată din data de 14 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- BIOVIS PROD SRL
- CUI
- 19200743
- Stare
- Radiată din 14 mai 2024
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/2482/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 16 noiembrie 2006
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.48
- Cod poștal
- 105400
- Cod CAEN
- 0113
- Domeniu de activitate
- Cultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor
Situații financiare
În 2023, BIOVIS PROD SRL a raportat o pierdere netă de 34.195 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −34.195 lei în scădere față de 2022 | 256.955 lei în scădere față de 2022 | — | 39.122 lei | −217.833 lei | — |
| 2022 | — | −45 lei în scădere față de 2021 | 327.027 lei în creștere față de 2021 | 104.257 lei | 39.132 lei | −183.638 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 326.982 lei | 104.257 lei | 39.132 lei | −183.593 lei | — |
| 2020 | — | −345 lei în scădere față de 2019 | 326.982 lei în creștere față de 2019 | 104.257 lei | 39.132 lei | −183.593 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 326.631 lei | 104.257 lei | 39.126 lei | −183.248 lei | — |
| 2018 | — | −119 lei în scădere față de 2017 | 326.631 lei în creștere față de 2017 | 104.257 lei | 39.126 lei | −183.248 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 326.531 lei | 104.257 lei | 39.145 lei | −183.129 lei | — |
| 2016 | — | −5.296 lei | 326.531 lei | 104.257 lei | 39.145 lei | −183.129 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
