BLO AUTO MAINTENANCE S.R.L.

BLO AUTO MAINTENANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40633591, Nr. Reg. Com. J12/545/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂLINULUI, NR.44, cod poștal 400475. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BLO AUTO MAINTENANCE S.R.L.
CUI
40633591
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/545/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂLINULUI, NR.44
Cod poștal
400475
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, BLO AUTO MAINTENANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 134.052 lei, un profit net de 97.962 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 11.370 lei2020 · Cifra de afaceri: 97.097 lei2021 · Cifra de afaceri: 154.183 lei2022 · Cifra de afaceri: 97.060 lei2023 · Cifra de afaceri: 150.065 lei2024 · Cifra de afaceri: 56.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 134.052 lei2019 · Profit net: −5.867 lei2020 · Profit net: −62.661 lei2021 · Profit net: 23.129 lei2022 · Profit net: −21.211 lei2023 · Profit net: 36.646 lei2024 · Profit net: −15.658 lei2025 · Profit net: 97.962 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.370 lei20192020: 97.097 lei20202021: 154.183 lei154 mii20212022: 97.060 lei20222023: 150.065 lei20232024: 56.900 lei20242025: 134.052 lei134 mii2025
Profit net lei
2019: −5.867 lei20192020: −62.661 lei−63 mii20202021: 23.129 lei20212022: −21.211 lei20222023: 36.646 lei20232024: −15.658 lei20242025: 97.962 lei98 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BLO AUTO MAINTENANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 134.052 lei în creștere față de 2024 97.962 lei în creștere față de 2024 58.277 lei în scădere față de 2024 18.851 lei 100.280 lei 52.540 lei 1 în scădere față de 2024
2024 56.900 lei în scădere față de 2023 −15.658 lei în scădere față de 2023 78.347 lei în creștere față de 2023 24.680 lei 20.488 lei −45.422 lei 2 în scădere față de 2023
2023 150.065 lei în creștere față de 2022 36.646 lei în creștere față de 2022 72.993 lei în scădere față de 2022 27.133 lei 32.196 lei −29.764 lei 3 în scădere față de 2022
2022 97.060 lei în scădere față de 2021 −21.211 lei în scădere față de 2021 122.532 lei în creștere față de 2021 27.348 lei 43.943 lei −66.410 lei 5
2021 154.183 lei în creștere față de 2020 23.129 lei în creștere față de 2020 105.442 lei în creștere față de 2020 31.464 lei 48.767 lei −45.199 lei 5
2020 97.097 lei în creștere față de 2019 −62.661 lei în scădere față de 2019 98.653 lei în creștere față de 2019 36.180 lei 17.785 lei −68.328 lei 5 în creștere față de 2019
2019 11.370 lei −5.867 lei 69.810 lei 36.002 lei 70.409 lei −5.667 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare