BLO CONSTRUCT PAVAJE S.R.L.

BLO CONSTRUCT PAVAJE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40397598, Nr. Reg. Com. J20/53/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2361 - Fabricarea produselor din beton pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 10 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. EGALITĂŢII, NR.6, cod poștal 332034. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BLO CONSTRUCT PAVAJE S.R.L.
CUI
40397598
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/53/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 ianuarie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. EGALITĂŢII, NR.6
Cod poștal
332034
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2361
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din beton pentru constructii

Situații financiare

În 2025, BLO CONSTRUCT PAVAJE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 43.940 lei, o pierdere netă de 25.301 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 12.808 lei2021 · Cifra de afaceri: 246.745 lei2022 · Cifra de afaceri: 268.750 lei2023 · Cifra de afaceri: 212.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 141.080 lei2025 · Cifra de afaceri: 43.940 lei2020 · Profit net: −53.379 lei2021 · Profit net: 65.404 lei2022 · Profit net: 92.866 lei2023 · Profit net: −43.622 lei2024 · Profit net: −92.486 lei2025 · Profit net: −25.301 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 12.808 lei20202021: 246.745 lei20212022: 268.750 lei269 mii20222023: 212.500 lei20232024: 141.080 lei20242025: 43.940 lei44 mii2025
Profit net lei
2020: −53.379 lei20202021: 65.404 lei20212022: 92.866 lei93 mii20222023: −43.622 lei20232024: −92.486 lei−92 mii20242025: −25.301 lei−25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BLO CONSTRUCT PAVAJE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 43.940 lei în scădere față de 2024 −25.301 lei în creștere față de 2024 56.578 lei în creștere față de 2024 72.280 lei 24.181 lei −56.317 lei 2 în scădere față de 2024
2024 141.080 lei în scădere față de 2023 −92.486 lei în scădere față de 2023 54.027 lei în creștere față de 2023 91.311 lei 46.931 lei −31.016 lei 5
2023 212.500 lei în scădere față de 2022 −43.622 lei în scădere față de 2022 46.693 lei în scădere față de 2022 111.651 lei 132.083 lei 61.470 lei 5 în scădere față de 2022
2022 268.750 lei în creștere față de 2021 92.866 lei în creștere față de 2021 56.122 lei în creștere față de 2021 132.803 lei 183.226 lei 105.092 lei 6 în scădere față de 2021
2021 246.745 lei în creștere față de 2020 65.404 lei în creștere față de 2020 47.499 lei în scădere față de 2020 153.886 lei 81.680 lei 12.225 lei 7 în creștere față de 2020
2020 12.808 lei −53.379 lei 243.190 lei 174.982 lei 210.121 lei −53.179 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare