BLUE EYES CONSTRUCT S.R.L.

BLUE EYES CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40833603, Nr. Reg. Com. J2019000632029. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 22 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, ORŞ. LIPOVA, STR. PETRU MAIOR, NR.5A, cod poștal 315400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BLUE EYES CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40833603
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000632029
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 martie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, ORŞ. LIPOVA, STR. PETRU MAIOR, NR.5A
Cod poștal
315400
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, BLUE EYES CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.000 lei, un profit net de 10.675 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010 mii20 mii30 mii40 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 27.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 35.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 30.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 15.000 lei2019 · Profit net: 24.393 lei2020 · Profit net: 1.633 lei2021 · Profit net: 31.521 lei2022 · Profit net: 26.673 lei2023 · Profit net: 5.987 lei2024 · Profit net: 6.180 lei2025 · Profit net: 10.675 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 27.500 lei20192020: 6.400 lei20202021: 35.000 lei35 mii20212022: 30.000 lei20222023: 10.000 lei20232024: 10.000 lei20242025: 15.000 lei15 mii2025
Profit net lei
2019: 24.393 lei20192020: 1.633 lei20202021: 31.521 lei32 mii20212022: 26.673 lei20222023: 5.987 lei20232024: 6.180 lei20242025: 10.675 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BLUE EYES CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 15.000 lei în creștere față de 2024 10.675 lei în creștere față de 2024 1.914 lei în scădere față de 2024 — 13.861 lei 11.947 lei —
2024 10.000 lei 6.180 lei în creștere față de 2023 3.009 lei în creștere față de 2023 — 19.846 lei 16.837 lei —
2023 10.000 lei în scădere față de 2022 5.987 lei în scădere față de 2022 1.522 lei în creștere față de 2022 — 91.929 lei 90.407 lei —
2022 30.000 lei în scădere față de 2021 26.673 lei în scădere față de 2021 744 lei în creștere față de 2021 — 85.164 lei 84.420 lei —
2021 35.000 lei în creștere față de 2020 31.521 lei în creștere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 — 57.747 lei 57.747 lei —
2020 6.400 lei în scădere față de 2019 1.633 lei în scădere față de 2019 30 lei în creștere față de 2019 — 26.256 lei 26.226 lei —
2019 27.500 lei 24.393 lei 0 lei — 24.593 lei 24.593 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare