BLUE INDUSTRY REGISTERED TRUCKS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

BLUE INDUSTRY REGISTERED TRUCKS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38433800, Nr. Reg. Com. J2017003604131. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.35-37, CENTRUL COMERCIAL CASA MODEI. SPATIUL S8, ET.II. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BLUE INDUSTRY REGISTERED TRUCKS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI
38433800
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003604131
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2017
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.35-37, CENTRUL COMERCIAL CASA MODEI. SPATIUL S8, ET.II
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, BLUE INDUSTRY REGISTERED TRUCKS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o pierdere netă de 2.026 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.024.566 lei2019 · Cifra de afaceri: 995.560 lei2017 · Profit net: −147 lei2018 · Profit net: 147.117 lei2019 · Profit net: −469.907 lei2020 · Profit net: −85.191 lei2021 · Profit net: −3.249 lei2022 · Profit net: −12.975 lei2023 · Profit net: −1.794 lei2024 · Profit net: −957 lei2025 · Profit net: −2.026 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.024.566 lei3,0 mil.20182019: 995.560 lei996 mii2019
Profit net lei
2017: −147 lei'172018: 147.117 lei147 mii'182019: −469.907 lei−470 mii'192020: −85.191 lei'202021: −3.249 lei'212022: −12.975 lei'222023: −1.794 lei'232024: −957 lei'242025: −2.026 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BLUE INDUSTRY REGISTERED TRUCKS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.026 lei în scădere față de 2024 465.916 lei în creștere față de 2024 — 37.187 lei −428.729 lei —
2024 — −957 lei în creștere față de 2023 465.178 lei în scădere față de 2023 — 38.475 lei −426.703 lei —
2023 — −1.794 lei în creștere față de 2022 466.126 lei în creștere față de 2022 — 40.380 lei −425.746 lei —
2022 — −12.975 lei în scădere față de 2021 457.226 lei în creștere față de 2021 — 33.274 lei −423.952 lei —
2021 — −3.249 lei în creștere față de 2020 443.491 lei în creștere față de 2020 — 32.514 lei −410.977 lei —
2020 — −85.191 lei în creștere față de 2019 440.242 lei în creștere față de 2019 — 32.514 lei −407.728 lei —
2019 995.560 lei în scădere față de 2018 −469.907 lei în scădere față de 2018 373.678 lei în scădere față de 2018 — 51.141 lei −322.537 lei 3 în scădere față de 2018
2018 3.024.566 lei 147.117 lei în creștere față de 2017 710.332 lei în creștere față de 2017 346.601 lei 511.101 lei 147.370 lei 11
2017 — −147 lei 21.427 lei 21.261 lei 219 lei 53 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare