BLUE INSIGHT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 19110390, Nr. Reg. Com. J2006001504327. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. PARAULUI, NR.3, cod poștal 551090. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- BLUE INSIGHT SRL
- CUI
- 19110390
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006001504327
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 18 octombrie 2006
- Județ
- Sibiu
- Sediul social
- JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. PARAULUI, NR.3
- Cod poștal
- 551090
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6210
- Domeniu de activitate
- Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca
Situații financiare
În 2025, BLUE INSIGHT SRL a raportat o cifră de afaceri de 159.611 lei, un profit net de 102.571 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159.611 lei în creștere față de 2024 | 102.571 lei în creștere față de 2024 | 28.691 lei în creștere față de 2024 | 230.783 lei | 29.020 lei | 231.112 lei | 1 |
| 2024 | 120.062 lei în creștere față de 2023 | 72.057 lei în creștere față de 2023 | 26.351 lei în creștere față de 2023 | 230.783 lei | 26.680 lei | 231.112 lei | 1 |
| 2023 | 110.271 lei în scădere față de 2022 | 70.518 lei în scădere față de 2022 | 24.157 lei în creștere față de 2022 | 230.783 lei | 24.484 lei | 231.110 lei | 1 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 117.874 lei în creștere față de 2021 | 113.768 lei în creștere față de 2021 | 22.416 lei în scădere față de 2021 | 230.783 lei | 22.743 lei | 231.110 lei | 0 |
| 2021 | 95.433 lei în creștere față de 2020 | 91.867 lei în creștere față de 2020 | 54.549 lei în creștere față de 2020 | 230.783 lei | 54.875 lei | 231.109 lei | 0 |
| 2020 | 18.775 lei | 17.402 lei în creștere față de 2019 | 4.042 lei în creștere față de 2019 | 230.783 lei | 4.305 lei | 231.046 lei | 0 |
| 2019 | — | −65 lei în creștere față de 2018 | 0 lei | 230.783 lei | 190 lei | 230.973 lei | — |
| 2018 | — | −101 lei în scădere față de 2017 | 0 lei | 230.783 lei | 255 lei | 231.038 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 174.214 lei în creștere față de 2016 | 0 lei în scădere față de 2016 | 0 lei | 174.404 lei | 174.404 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 20 lei | — | 210 lei | 190 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
