BLUE VISION STUDIO S.R.L.

BLUE VISION STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 39696448, Nr. Reg. Com. J21/410/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 1 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. DOGARILOR, NR.1, cod poștal 925300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BLUE VISION STUDIO S.R.L.
CUI
39696448
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/410/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 august 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. DOGARILOR, NR.1
Cod poștal
925300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, BLUE VISION STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 78.501 lei, o pierdere netă de 13.121 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 720 lei2019 · Cifra de afaceri: 32.505 lei2020 · Cifra de afaceri: 25.035 lei2021 · Cifra de afaceri: 36.905 lei2022 · Cifra de afaceri: 52.729 lei2023 · Cifra de afaceri: 65.365 lei2024 · Cifra de afaceri: 75.385 lei2025 · Cifra de afaceri: 78.501 lei2018 · Profit net: −921 lei2019 · Profit net: 2.662 lei2020 · Profit net: 15.819 lei2021 · Profit net: 4.023 lei2022 · Profit net: −4.819 lei2023 · Profit net: 18.826 lei2024 · Profit net: 22.929 lei2025 · Profit net: −13.121 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 720 lei'182019: 32.505 lei'192020: 25.035 lei'202021: 36.905 lei'212022: 52.729 lei'222023: 65.365 lei'232024: 75.385 lei'242025: 78.501 lei79 mii'25
Profit net lei
2018: −921 lei'182019: 2.662 lei'192020: 15.819 lei'202021: 4.023 lei'212022: −4.819 lei'222023: 18.826 lei'232024: 22.929 lei23 mii'242025: −13.121 lei−13 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BLUE VISION STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 78.501 lei în creștere față de 2024 −13.121 lei în scădere față de 2024 42.424 lei în scădere față de 2024 65.211 lei 22.911 lei 45.698 lei 1
2024 75.385 lei în creștere față de 2023 22.929 lei în creștere față de 2023 54.285 lei în creștere față de 2023 53.310 lei 59.794 lei 58.819 lei 1
2023 65.365 lei în creștere față de 2022 18.826 lei în creștere față de 2022 1.741 lei în creștere față de 2022 16.644 lei 20.987 lei 35.890 lei 1
2022 52.729 lei în creștere față de 2021 −4.819 lei în scădere față de 2021 1.321 lei în creștere față de 2021 8.178 lei 10.207 lei 17.064 lei 1
2021 36.905 lei în creștere față de 2020 4.023 lei în scădere față de 2020 792 lei în creștere față de 2020 — 22.675 lei 21.883 lei —
2020 25.035 lei în scădere față de 2019 15.819 lei în creștere față de 2019 191 lei în scădere față de 2019 — 17.952 lei 17.761 lei —
2019 32.505 lei în creștere față de 2018 2.662 lei în creștere față de 2018 625 lei în scădere față de 2018 — 2.566 lei 1.941 lei 1
2018 720 lei −921 lei 942 lei — 221 lei −721 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare