BLUMARY FASHION S.R.L.

BLUMARY FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38671747, Nr. Reg. Com. J12/53/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 10 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI, NR.81, AP.90. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BLUMARY FASHION S.R.L.
CUI
38671747
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/53/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 ianuarie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI, NR.81, AP.90
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, BLUMARY FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 88.215 lei, un profit net de 226 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 35.460 lei2019 · Cifra de afaceri: 53.860 lei2020 · Cifra de afaceri: 27.980 lei2021 · Cifra de afaceri: 51.860 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.460 lei2023 · Cifra de afaceri: 77.640 lei2024 · Cifra de afaceri: 115.335 lei2025 · Cifra de afaceri: 88.215 lei2018 · Profit net: 3.464 lei2019 · Profit net: 12.005 lei2020 · Profit net: 4.650 lei2021 · Profit net: 25.227 lei2022 · Profit net: 6.916 lei2023 · Profit net: 1.481 lei2024 · Profit net: 8.506 lei2025 · Profit net: 226 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 35.460 lei'182019: 53.860 lei'192020: 27.980 lei'202021: 51.860 lei'212022: 56.460 lei'222023: 77.640 lei'232024: 115.335 lei115 mii'242025: 88.215 lei88 mii'25
Profit net lei
2018: 3.464 lei'182019: 12.005 lei'192020: 4.650 lei'202021: 25.227 lei25 mii'212022: 6.916 lei'222023: 1.481 lei'232024: 8.506 lei'242025: 226 lei226'25
Indicatori financiari pe ani pentru BLUMARY FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 88.215 lei în scădere față de 2024 226 lei în scădere față de 2024 5.369 lei în scădere față de 2024 — 52.616 lei 47.247 lei 1
2024 115.335 lei în creștere față de 2023 8.506 lei în creștere față de 2023 14.179 lei în scădere față de 2023 — 61.200 lei 47.021 lei 1
2023 77.640 lei în creștere față de 2022 1.481 lei în scădere față de 2022 15.915 lei în scădere față de 2022 — 54.430 lei 38.515 lei 1
2022 56.460 lei în creștere față de 2021 6.916 lei în scădere față de 2021 20.528 lei în creștere față de 2021 — 57.562 lei 37.034 lei 1 în creștere față de 2021
2021 51.860 lei în creștere față de 2020 25.227 lei în creștere față de 2020 18.183 lei în scădere față de 2020 — 55.729 lei 37.546 lei 0
2020 27.980 lei în scădere față de 2019 4.650 lei în scădere față de 2019 28.600 lei în scădere față de 2019 — 49.851 lei 12.319 lei 0
2019 53.860 lei în creștere față de 2018 12.005 lei în creștere față de 2018 28.683 lei în scădere față de 2018 — 44.352 lei 15.669 lei —
2018 35.460 lei 3.464 lei 36.517 lei — 40.181 lei 3.664 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare