BMA COMECO S.R.L.

BMA COMECO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40171883, Nr. Reg. Com. J22/3127/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STD. GRĂDINARI, NR.39, BL.B2, SC.B, ET.4, AP.4, cod poștal 700359. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BMA COMECO S.R.L.
CUI
40171883
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/3127/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 noiembrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STD. GRĂDINARI, NR.39, BL.B2, SC.B, ET.4, AP.4
Cod poștal
700359
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2024, BMA COMECO S.R.L. a raportat o pierdere netă de 9.281 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2018201920202021202220242019 · Cifra de afaceri: 25.006 lei2020 · Cifra de afaceri: 463.397 lei2021 · Cifra de afaceri: 654.372 lei2022 · Cifra de afaceri: 767.720 lei2018 · Profit net: −249 lei2019 · Profit net: −89.508 lei2020 · Profit net: 32.344 lei2021 · Profit net: 30.691 lei2022 · Profit net: 60.489 lei2024 · Profit net: −9.281 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 25.006 lei20192020: 463.397 lei20202021: 654.372 lei20212022: 767.720 lei768 mii2022
Profit net lei
2018: −249 lei20182019: −89.508 lei−90 mii20192020: 32.344 lei20202021: 30.691 lei20212022: 60.489 lei60 mii20222024: −9.281 lei−9 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru BMA COMECO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −9.281 lei în scădere față de 2022 47.162 lei în scădere față de 2022 4.285 lei 38.599 lei −4.278 lei —
2022 767.720 lei în creștere față de 2021 60.489 lei în creștere față de 2021 72.580 lei în scădere față de 2021 82.478 lei 24.069 lei 33.967 lei 7 în scădere față de 2021
2021 654.372 lei în creștere față de 2020 30.691 lei în scădere față de 2020 130.000 lei în creștere față de 2020 103.673 lei 33.818 lei −26.522 lei 8 în creștere față de 2020
2020 463.397 lei în creștere față de 2019 32.344 lei în creștere față de 2019 102.935 lei în scădere față de 2019 110.821 lei 34.656 lei −57.213 lei 5 în creștere față de 2019
2019 25.006 lei −89.508 lei în scădere față de 2018 239.192 lei în creștere față de 2018 136.170 lei 13.465 lei −89.557 lei 2 în creștere față de 2018
2018 — −249 lei 550 lei 261 lei 240 lei −49 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare