BMC INT. INS-CON SRL

BMC INT. INS-CON SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37583566, Nr. Reg. Com. J23/2285/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. CIREŞULUI, NR.2, cod poștal 077045. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BMC INT. INS-CON SRL
CUI
37583566
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/2285/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. CIREŞULUI, NR.2
Cod poștal
077045
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, BMC INT. INS-CON SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.294.086 lei, un profit net de 528.561 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20172018201920212023202420252017 · Cifra de afaceri: 96.430 lei2018 · Cifra de afaceri: 310.434 lei2019 · Cifra de afaceri: 603.849 lei2021 · Cifra de afaceri: 472.124 lei2023 · Cifra de afaceri: 122.350 lei2024 · Cifra de afaceri: 674.322 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.294.086 lei2017 · Profit net: 63.994 lei2018 · Profit net: −68.569 lei2019 · Profit net: −49.149 lei2021 · Profit net: −76.270 lei2023 · Profit net: −78.997 lei2024 · Profit net: 230.364 lei2025 · Profit net: 528.561 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 96.430 lei20172018: 310.434 lei20182019: 603.849 lei20192021: 472.124 lei20212023: 122.350 lei20232024: 674.322 lei20242025: 1.294.086 lei1,3 mil.2025
Profit net lei
2017: 63.994 lei20172018: −68.569 lei20182019: −49.149 lei20192021: −76.270 lei20212023: −78.997 lei−79 mii20232024: 230.364 lei20242025: 528.561 lei529 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BMC INT. INS-CON SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.294.086 lei în creștere față de 2024 528.561 lei în creștere față de 2024 979.580 lei în creștere față de 2024 151.359 lei 1.356.869 lei 528.801 lei 2 în scădere față de 2024
2024 674.322 lei în creștere față de 2023 230.364 lei în creștere față de 2023 815.444 lei în creștere față de 2023 168.376 lei 904.303 lei 257.425 lei 3
2023 122.350 lei în scădere față de 2021 −78.997 lei în scădere față de 2021 558.449 lei în scădere față de 2021 18.667 lei 566.843 lei 27.061 lei 3 în scădere față de 2021
2021 472.124 lei în scădere față de 2019 −76.270 lei în scădere față de 2019 715.756 lei în scădere față de 2019 79.075 lei 894.109 lei 257.428 lei 17 în creștere față de 2019
2019 603.849 lei în creștere față de 2018 −49.149 lei în creștere față de 2018 753.530 lei în creștere față de 2018 165.591 lei 530.940 lei −56.586 lei 7 în creștere față de 2018
2018 310.434 lei în creștere față de 2017 −68.569 lei în scădere față de 2017 154.127 lei în creștere față de 2017 101.655 lei 48.097 lei −4.375 lei 6 în creștere față de 2017
2017 96.430 lei 63.994 lei 5.493 lei 4.280 lei 65.407 lei 64.194 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.