BMI BUILDING RESIDENCE SRL

Radiată din 18 iulie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

BMI BUILDING RESIDENCE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37117850, Nr. Reg. Com. J40/2341/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 28 februarie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CĂLUGĂRENI, NR.10, ETAJ 4/ MANSARDĂ , CAMERA 10, AP.46, cod poștal 031528. Societatea este radiată din data de 18 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BMI BUILDING RESIDENCE SRL
CUI
37117850
Stare
Radiată din 18 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/2341/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 februarie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CĂLUGĂRENI, NR.10, ETAJ 4/ MANSARDĂ , CAMERA 10, AP.46
Cod poștal
031528
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2023, BMI BUILDING RESIDENCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 88.370 lei, un profit net de 238.422 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20172018201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 1.098.250 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.659.781 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.286.602 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.728.609 lei2023 · Cifra de afaceri: 88.370 lei2017 · Profit net: −124.803 lei2018 · Profit net: −64.109 lei2019 · Profit net: 230.533 lei2020 · Profit net: 835.205 lei2021 · Profit net: 685.186 lei2022 · Profit net: −260.302 lei2023 · Profit net: 238.422 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.098.250 lei20192020: 2.659.781 lei20202021: 3.286.602 lei20212022: 4.728.609 lei4,7 mil.20222023: 88.370 lei88 mii2023
Profit net lei
2017: −124.803 lei20172018: −64.109 lei20182019: 230.533 lei20192020: 835.205 lei835 mii20202021: 685.186 lei20212022: −260.302 lei−260 mii20222023: 238.422 lei238 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru BMI BUILDING RESIDENCE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 88.370 lei în scădere față de 2022 238.422 lei în creștere față de 2022 33.288 lei în scădere față de 2022 — 205.006 lei 172.084 lei 1 în scădere față de 2022
2022 4.728.609 lei în creștere față de 2021 −260.302 lei în scădere față de 2021 757.454 lei în scădere față de 2021 54.628 lei 659.088 lei −41.554 lei 2 în creștere față de 2021
2021 3.286.602 lei în creștere față de 2020 685.186 lei în scădere față de 2020 4.083.387 lei în creștere față de 2020 3.848.750 lei 1.745.336 lei 1.515.406 lei 1
2020 2.659.781 lei în creștere față de 2019 835.205 lei în creștere față de 2019 2.904.583 lei în creștere față de 2019 3.018.362 lei 852.952 lei 969.933 lei 1
2019 1.098.250 lei 230.533 lei în creștere față de 2018 2.715.840 lei în creștere față de 2018 1.709.501 lei 1.138.891 lei 134.728 lei 1
2018 — −64.109 lei în creștere față de 2017 1.344.666 lei în creștere față de 2017 1.300.963 lei 154.725 lei −95.805 lei 1
2017 — −124.803 lei 862.351 lei 665.527 lei 74.021 lei −122.803 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.