BML&LAUR SPEDITION S.R.L.

BML&LAUR SPEDITION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 39161088, Nr. Reg. Com. J16/806/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 10 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT RAST COM. RAST, STR. MITROPOLITUL TEOFAN, NR.32, cod poștal 207490. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BML&LAUR SPEDITION S.R.L.
CUI
39161088
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/806/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 aprilie 2018
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, SAT RAST COM. RAST, STR. MITROPOLITUL TEOFAN, NR.32
Cod poștal
207490
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, BML&LAUR SPEDITION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.456 lei, un profit net de 13.344 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 126.024 lei2019 · Cifra de afaceri: 285.960 lei2020 · Cifra de afaceri: 233.267 lei2021 · Cifra de afaceri: 287.787 lei2022 · Cifra de afaceri: 342.755 lei2023 · Cifra de afaceri: 69.070 lei2024 · Cifra de afaceri: 117.159 lei2025 · Cifra de afaceri: 62.456 lei2018 · Profit net: −34.962 lei2019 · Profit net: 6.051 lei2020 · Profit net: −44.996 lei2021 · Profit net: −63.960 lei2022 · Profit net: 16.971 lei2023 · Profit net: 2.076 lei2024 · Profit net: −33.903 lei2025 · Profit net: 13.344 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 126.024 lei'182019: 285.960 lei'192020: 233.267 lei'202021: 287.787 lei'212022: 342.755 lei343 mii'222023: 69.070 lei'232024: 117.159 lei'242025: 62.456 lei62 mii'25
Profit net lei
2018: −34.962 lei'182019: 6.051 lei'192020: −44.996 lei'202021: −63.960 lei−64 mii'212022: 16.971 lei17 mii'222023: 2.076 lei'232024: −33.903 lei'242025: 13.344 lei13 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BML&LAUR SPEDITION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 62.456 lei în scădere față de 2024 13.344 lei în creștere față de 2024 192.126 lei în scădere față de 2024 7.178 lei 23.138 lei −161.810 lei 2
2024 117.159 lei în creștere față de 2023 −33.903 lei în scădere față de 2023 210.496 lei în creștere față de 2023 12.388 lei 22.954 lei −175.154 lei 2
2023 69.070 lei în scădere față de 2022 2.076 lei în scădere față de 2022 144.380 lei în scădere față de 2022 17.598 lei 8.162 lei −118.620 lei —
2022 342.755 lei în creștere față de 2021 16.971 lei în creștere față de 2021 162.007 lei în scădere față de 2021 29.922 lei 11.389 lei −120.696 lei 1
2021 287.787 lei în creștere față de 2020 −63.960 lei în scădere față de 2020 207.774 lei în creștere față de 2020 41.854 lei 28.253 lei −137.667 lei 1
2020 233.267 lei în scădere față de 2019 −44.996 lei în scădere față de 2019 145.516 lei în creștere față de 2019 60.654 lei 11.155 lei −73.707 lei —
2019 285.960 lei în creștere față de 2018 6.051 lei în creștere față de 2018 57.429 lei în creștere față de 2018 20.933 lei 7.785 lei −28.711 lei 2 în creștere față de 2018
2018 126.024 lei −34.962 lei 49.718 lei 122 lei 14.834 lei −34.762 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare