BOBU FARM S.R.L.

BOBU FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39813459, Nr. Reg. Com. J2018000794308. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 30 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT HALMEU COM. HALMEU, STR. UZINEI, NR.29, cod poștal 447145. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BOBU FARM S.R.L.
CUI
39813459
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000794308
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 august 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT HALMEU COM. HALMEU, STR. UZINEI, NR.29
Cod poștal
447145
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, BOBU FARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 30.823 lei, un profit net de 5.231 lei.

Profit net lei
2018: −485 lei−485'182019: −400 lei'192020: −400 lei'202021: 0 lei'212022: −300 lei'222023: −200 lei'232024: 0 lei'242025: 5.231 lei5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BOBU FARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 30.823 lei 5.231 lei în creștere față de 2024 53.474 lei în creștere față de 2024 477 lei 56.243 lei 3.246 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 2.800 lei 477 lei 338 lei −1.985 lei —
2023 — −200 lei în creștere față de 2022 2.800 lei în creștere față de 2022 477 lei 338 lei −1.985 lei —
2022 — −300 lei în scădere față de 2021 2.600 lei în creștere față de 2021 477 lei 338 lei −1.785 lei —
2021 — 0 lei în creștere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 — — 0 lei —
2020 — −400 lei 1.900 lei în creștere față de 2019 477 lei 338 lei −1.085 lei —
2019 — −400 lei în creștere față de 2018 1.500 lei în creștere față de 2018 477 lei 338 lei −685 lei —
2018 — −485 lei 1.100 lei 477 lei 338 lei −285 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare