BODYROX CATERING S.R.L.

BODYROX CATERING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39520912, Nr. Reg. Com. J2018001659220. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5622 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 21 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT DANCU COM. HOLBOCA, STR. DALIEI, NR.7, SPAŢIUL COMERCIAL C1/P, cod poștal 707252. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BODYROX CATERING S.R.L.
CUI
39520912
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001659220
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iunie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT DANCU COM. HOLBOCA, STR. DALIEI, NR.7, SPAŢIUL COMERCIAL C1/P
Cod poștal
707252
Cod CAEN
5622
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, BODYROX CATERING S.R.L. a raportat o pierdere netă de 271 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 60.169 lei2020 · Cifra de afaceri: 274.738 lei2021 · Cifra de afaceri: 251.210 lei2022 · Cifra de afaceri: 238 lei2023 · Cifra de afaceri: 119 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 8.956 lei2020 · Profit net: 4.191 lei2021 · Profit net: 13.143 lei2022 · Profit net: −82.523 lei2023 · Profit net: −2.005 lei2024 · Profit net: −540 lei2025 · Profit net: −271 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 60.169 lei20192020: 274.738 lei275 mii20202021: 251.210 lei20212022: 238 lei20222023: 119 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: 8.956 lei20192020: 4.191 lei20202021: 13.143 lei13 mii20212022: −82.523 lei−83 mii20222023: −2.005 lei20232024: −540 lei20242025: −271 lei−2712025
Indicatori financiari pe ani pentru BODYROX CATERING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −271 lei în creștere față de 2024 114.679 lei 95.363 lei 64.328 lei −56.211 lei —
2024 0 lei în scădere față de 2023 −540 lei în creștere față de 2023 114.679 lei în scădere față de 2023 110.822 lei 64.598 lei −55.940 lei 0
2023 119 lei în scădere față de 2022 −2.005 lei în creștere față de 2022 230.449 lei în scădere față de 2022 126.281 lei 180.908 lei −55.400 lei 0
2022 238 lei în scădere față de 2021 −82.523 lei în scădere față de 2021 257.425 lei în scădere față de 2021 141.740 lei 205.389 lei −57.895 lei —
2021 251.210 lei în scădere față de 2020 13.143 lei în creștere față de 2020 257.429 lei în creștere față de 2020 157.198 lei 289.780 lei 26.491 lei 6
2020 274.738 lei în creștere față de 2019 4.191 lei în scădere față de 2019 232.360 lei în creștere față de 2019 172.657 lei 251.569 lei 13.348 lei —
2019 60.169 lei 8.956 lei 182.245 lei 188.116 lei 199.838 lei 9.156 lei 12

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare