BOLOCAN STEEL CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 14 aprilie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

BOLOCAN STEEL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41612686, Nr. Reg. Com. J30/969/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. LUCIAN BLAGA, NR.248, cod poștal 440247. Societatea este radiată din data de 14 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BOLOCAN STEEL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41612686
Stare
Radiată din 14 aprilie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J30/969/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. LUCIAN BLAGA, NR.248
Cod poștal
440247
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, BOLOCAN STEEL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 36.676 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 24.819 lei2020 · Cifra de afaceri: 435.344 lei2021 · Cifra de afaceri: 222.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 136.722 lei2019 · Profit net: 18.332 lei2020 · Profit net: 44.030 lei2021 · Profit net: −158.620 lei2022 · Profit net: −31.996 lei2023 · Profit net: −36.676 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 24.819 lei20192020: 435.344 lei435 mii20202021: 222.200 lei20212022: 136.722 lei137 mii2022
Profit net lei
2019: 18.332 lei20192020: 44.030 lei44 mii20202021: −158.620 lei−159 mii20212022: −31.996 lei20222023: −36.676 lei−37 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru BOLOCAN STEEL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −36.676 lei în scădere față de 2022 472.856 lei în scădere față de 2022 — 308.126 lei −164.730 lei 1
2022 136.722 lei în scădere față de 2021 −31.996 lei în creștere față de 2021 580.883 lei în creștere față de 2021 129.085 lei 323.744 lei −128.054 lei 1 în scădere față de 2021
2021 222.200 lei în scădere față de 2020 −158.620 lei în scădere față de 2020 378.467 lei în creștere față de 2020 27.741 lei 254.668 lei −96.058 lei 6 în creștere față de 2020
2020 435.344 lei în creștere față de 2019 44.030 lei în creștere față de 2019 159.761 lei în creștere față de 2019 2.823 lei 219.500 lei 62.562 lei 4
2019 24.819 lei 18.332 lei 745 lei — 19.277 lei 18.532 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.